مدیران باشگاه پرسپولیس: در صفحات مجازی فعالیتی نداریم

باشگاه پرسپولیس اطلاعیه جدیدی را درباره برخی فعالیت‌های مجازی و صفحاتی که به نام مدیران این مجموعه در فضای مجازی ساخته شده است منتشر کرد....

باشگاه پرسپولیس در اطلاعیه‌ای اعلام کرد؛ اعضای هیئت مدیره در فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی دارای صفحه اختصاصی نیستند و فعالیت‌ها در این حوزه غیر قانونی است.

به گزارش مدال و به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، در این اطلاعیه آمده است؛

با توجه به انتشار برخی اخبار و شایعات در فضای مجازی و شبکه اجتماعی، از طریق صفحاتی که به شکل غیر قانونی خود را منتسب به اعضای هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس معرفی می‌کنند، به این وسیله اعلام می‌شود، هیچ یک از اعضای هیئت مدیره باشگاه در فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی چون؛ اینستاگرام و توییتر دارای صفحه رسمی و فعال نیستند.

تمام فعالیت‌ها تحت این عنوان به صورت غیر مجاز انجام می‌شود و مراتب سوء استفاده برخی اشخاص از عناوین حقیقی و حقوقی اعضای هیات مدیره باشگاه تحت پیگیری و اقدام از طریق مراجع ذیصلاح قرار خواهد گرفت.

بر این اساس، ضمن آن که از عموم مردم به ویژه هواداران درخواست می‌شود که نسبت به این موضوع توجه لازم را داشته باشند و اخبار و اطلاعات رسمی  را از طریق سایت رسمی باشگاه پرسپولیس fc-perspolis.com  دریافت کنند.

اخبار مرتبط:

پرسپولیس فردا با دستیار برانکو استارت می‌زند

همه‌چیز درباره لمونیس تاکیس؛ گزینه مخفی پرسپولیس

تگ ها


پرسپولیس هیئت مدیره پرسپولیس مدیران پرسپولیس سرمربیگری پرسپولیس ایرج عرب مهدی محمد نبی علی رغبتی جعفر کاشانی KRG نقل و انتقالات نقل و انتقالات پرسپولیس پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال