مدیران سپاهان زیر فشار خردکننده هواداران افراطی

برای سپاهان فصل نوزدهم لیگ برتر به تلخ ترین شکل ممکن تمام شد و آنها از حضور در رقابت های آسیایی محروم شدند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، هفته ابتدایی لیگ نوزدهم که برگزار شد و طلایی پوشان با سه گل شاهین را در بوشهر با شکست پشت سر گذاشتند، همه کارشناسان از سپاهان به عنوان یکی از مدعیان اصلی قهرمانی نام می بردند و تا پایان هفته شانزدهم رقابت ها هم همه چیز در اصفهان بر وفق مراد بود ولی به یکباره از دیدار برگشت برابر پرسپولیس که به حواشی زیادی همراه بود و سرانجام هم برگزار نشد، ورق برگشت.


سپاهان تا پیش از آن بهترین خط دفاعی لیگ را در اختیار داشت و نیازمند توانسته بود رکورد حسین حسینی گل استقلال در لیگ نوزدهم را جابجا کند ولی تساوی پس از دیدار لغو شده برابر پرسپولیس، شاگردان امیرقلعه نویی را با ۷ امتیاز اختلاف نسبت به صدر جدول به تعطیلات اجباری و قرنطینه فرستاد.


با تمام این ها اما باز هم از سپاهان به عنوان تیمی که می تواند یقه پرسپولیس را در شروع دوباره بازی ها بگیرد، یاد می شد و پیروزی پرهیجان و پرحرارت این تیم برابر گل گهر سیرجان این موضوع را شدت بخشید ولی دو تساوی پیاپی برابر سایپا و پارس جنوبی جم و شکست مقابل تراکتور از راه رسیدند و امیرقلعه نویی به علت فشاری که هواداران روی تیم ایجاد کرده بودند، راهی بیمارستان شد.


یک پیروزی سخت برابر نفت آبادان که حالا دیگر هدف و اولویت اصلی سپاهان شده بود، تا حدودی آرامش را به اردوی این تیم بازگرداند ولی سه شکست پیاپی برابر استقلال ( لیگ و سپس جام حذفی) و نساجی مازندران از راه رسیدند، تا امیرقلعه نویی راهی جز استعفا نداشته باشد.


پس از حذف تلخ و پرحاشیه که با سوت های حاشیه ساز داوران همراه بود، تکسیرا به عنوان سرمربی تیم در دو بازی باقی مانده انتخاب شد؛ پیروزی برابر شهرخودرو در دیدار ماقبل پایانی می رفت تا پایانی امیدوارکننده برای طلایی پوشان اصفهانی رقم بزند ولی تساوی مقابل پیکان و پیروزی فولادخوزستان مقابل تراکتور همه چیز را خراب کرد و سپاهان از کسب سهمیه آسیایی بازماند.


هضم این نتیجه برای هوادارانی که تیمشان پس از سه سال با امیرقلعه نویی به رقابت های آسیایی بازگشته بود، سخت است و آنها هنوز هم نتوانسته اند با آن کنار بیایند و در فضای مجازی تا می توانند در حال فشار وارد کردن به مدیران تیم هستند؛ فشاری که البته ممکن است به اتخاذ تصمیماتی غیرحرفه ای منجر بود و آینده سپاهان را در لیگ بیست ویکم هم تحت تاثیر قرار بدهد.

بیشتر ببینید:

ویسی: در سپاهان به من فحاشی کردند و فرصت ندادند

گفتگوی متفاوت با سروش رفیعی هافبک سپاهان

 

 

تگ ها


فولادمبارکه سپاهان فوتبال ایران سپاهان لیگ برتر خلیج فارس فوتبال