مدیران شهرخودرو دربه‌در به دنبال رحمتی!

مدیران &#۱۷۱;شهرخودرو&#۱۸۷; قصد دارند قبل از مذاکره نهایی با سایر گزینه‌ها، هرطور شده &#۱۷۱;سیدمهدی رحمتی&#۱۸۷; را پای میز مذاکره بنشانند، اما گویا تا کنون موفق نشده‌اند....

به گزارش “ورزش سه” معمایی مدیرعامل مشهدی‌ها قبلاً اعلام کرده بود که گزینه اول آن‌ها برای سرمربیگری تیم‌شان در لیگ پیش‌رو، رحمتی است. اما حالا می‌گوید هنوز موفق به مذاکره با او نشده‌اند.


او می‌گوید: من امروز به مشهد آمدم که شنیدم آقای رحمتی به تهران رفته، جواب تلفن‌های ما را هم نمی‌دهد. پیغام رساندیم تا پیدایش کنیم که هنوز موفق نشده‌ایم.


معمایی تاکید می‌کند: جلسه هیات‌مدیره برای انتخاب سرمربی برگزار خواهد شد، اما اتفاق‌نظر بر این است که آقای رحمتی به کارش ادامه دهد، منتهی ایشان در دسترس هیچ‌یک از مدیران تیم نیست.


مدیرعامل شهرخودرو می‌گوید: اگر خبری از آقای رحمتی به دست‌مان نرسد و موفق به مذاکره با او نشویم، به ناچار سراغ گزینه‌های بعدی می‌رویم و طی امروز و فردا سرمربی تیم را معرفی می‌کنیم.


معمایی درباره فسخ قرارداد قاسمی‌نژاد هم گفت: رضایتنامه او با هماهنگی مالک باشگاه صادر شد و او بازیکن آزاد می‌شود. از مقصدش اطلاع ندارم اما کلمه فسخ درباره امین صدق نمی‌کند. او طی مذاکراتی رضایتنامه‌اش را از ما گرفت.

تگ ها


پدیده مشهد سید مهدی رحمتی