مدیران پرسپولیس خودشان این ادعا را باور می‌کنند؟

به گزارش مدال به نقل از خبرگزاری خبرآنلاین؛ مدیران پرسپولیس خطاب به کمال کامیابی نیا که قراردادش را تمدید نمی کرد، گفته اند ما با هر 6 ملی پوش ثابت خود قرارداد یک میلیاردی بسته ایم! البته احتمالاً همین یک میلیارد هم به سازمان لیگ اعلام می شود و آنها هم آن را روی سایت می گذارند اما آیا خود بازیکنان پرسپولیس می توانند این ادعا را باور کنند که هر 6 ملی پوش تیم شان یک میلیارد بسته باشند؟! سال قبل و اواسط لیگ بود و درحالی که به گفته مسئولان باشگاه ، بیرانوند 70 درصد مطالباتش را گرفته بود ، او اصرار داشت فقط 40 درصد از طلب هایش را گرفته و چندباری قهر کرد ......
به گزارش مدال به نقل از خبرگزاری خبرآنلاین؛ مدیران پرسپولیس خطاب به کمال کامیابی نیا که قراردادش را تمدید نمی کرد، گفته اند ما با هر 6 ملی پوش ثابت خود قرارداد یک میلیاردی بسته ایم! البته احتمالاً همین یک میلیارد هم به سازمان لیگ اعلام می شود و آنها هم آن را روی سایت می گذارند اما آیا خود بازیکنان پرسپولیس می توانند این ادعا را باور کنند که هر 6 ملی پوش تیم شان یک میلیارد بسته باشند؟!

سال قبل و اواسط لیگ بود و درحالی که به گفته مسئولان باشگاه ، بیرانوند 70 درصد مطالباتش را گرفته بود ، او اصرار داشت فقط 40 درصد از طلب هایش را گرفته و چندباری قهر کرد ...

به گزارش  مدال به نقل از خبرگزاری خبرآنلاین؛ مدیران پرسپولیس خطاب به کمال کامیابی نیا که قراردادش را تمدید نمی کرد، گفته اند ما با هر 6 ملی پوش ثابت خود قرارداد یک میلیاردی بسته ایم! البته احتمالاً همین یک میلیارد هم به سازمان لیگ اعلام می شود و آنها هم آن را روی سایت می گذارند اما آیا خود بازیکنان پرسپولیس می توانند این ادعا را باور کنند که هر 6 ملی پوش تیم شان یک میلیارد بسته باشند؟!

سال قبل و اواسط لیگ بود و درحالی که به گفته مسئولان باشگاه ، بیرانوند 70 درصد مطالباتش را گرفته بود ، او اصرار داشت فقط 40 درصد از طلب هایش را گرفته و چندباری قهر کرد. این اعتراض را چند ستاره دیگر تیم هم داشتند و البته گمانه زنی ها درباره رقم دو برابری قراردادهای شان وجود داشت.

البته درباره طارمی و امیری ارقامی خیلی بالاتر به گوش می رسید و نکته دیگر درباره پرسپولیس این بود که گرچه گفته شد کل رقم قراردادهای شان 18 میلیارد بوده است اما حالا مشخص شده آنها فصل قبل فقط 45 میلیارد از تبلیغات سامانه هواداری شان درآمد داشتند و اگر نیمی از این پول هزینه تیم می شد ، باز هم پول زیادی باید در حساب تیم می ماند اما هیچ بدهی شاخصی از بدهی های معروف و پرونده های این تیم در فیفا هم در این مدت پرداخت نشده است.