Banner

مدیربرنامه رسن: پرسپولیس در حق بشار ظلم می‌کند

مدیربرنامه‌های بشار رسن هافبک عراقی تیم فوتبال پرسپولیس ضمن انتقاد از مدیران باشگاه، در مورد عدم پرداخت مطالبات این بازیکن صحبت کرد....

به گزارش مدال و به نقل از فارس، چند روزی است بحث جدایی بشار رسن هافبک عراقی پرسپولیس به گوش می‌رسد و هفته گذشته نیز نامه‌ای از سوی مدیر برنامه این بازیکن به باشگاه پرسپولیس ارسال شده است و مهلتی 10 روزه برای پرداخت مطالبات این بازیکن به باشگاه داده‌اند.
به گفته بهروز دژبد مدیر برنامه‌های این بازیکن، مهلت داده شده تا پایان این هفته به اتمام می‌رسد و بشار به پیشنهادهای جدی که از کشورهای اسپانیا، امارات و عربستان به دستش رسیده فکر می‌کند.
 وی در ادامه افزود: حقیقت این است باشگاه پرسپولیس در حق بشار رسن ظلم می‌کند، بازیکن بی حاشیه و کم حرف نباید این مشکل برایش پیش بیاید. بشار خیلی وقت است پول نگرفته است او باید به 6 خانواده نان برساند و این واقعا درست نیست.
دژبد درباره مقدار طلب بشار از باشگاه پرسپولیس گفت: طلب بشار 340 هزار دلار است که قرار شد نصف این مبلغ را الان و مابقی را تا پایان سال پرداخت کنند. اما باشگاه پرسپولیس هیچ کاری نمی‌کند که ما بفهمیم قصدی برای پرداخت دارند.

بیشتر بخوانید:

محرومیت بازیکن پرسپولیس قطعی شد

کری عجیب برای پرسپولیسی‌ها؛ جهنم زرد منتظر شماست!

تگ ها


پرسپولیس بشار رسن مطالبات بشار رسن کریم انصاری فرد لیگ برتر فوتبال ایران فوتبال ایران بشار رسن پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال