مدیربرنامه رونالدو هم شایعات جدایی وی را تایید کرد

خورخه مندس، مدیر برنامه رونالدو نیز اذعان داشت که موکل از شرایط خود در مورد پرونده مالیاتی و مشکلات مربوط به آن ناراضی است ......

خورخه مندس، مدیر برنامه رونالدو نیز اذعان داشت که موکل از شرایط خود در مورد پرونده مالیاتی و مشکلات مربوط به آن ناراضی است.​​​​​​​

به گزارش مدال به نقل از "ورزش سه"، در روزهای اخیر اخباری در مورد فرار مالیاتی رونالدو و احتمال محکومیت وی منتشر شده که نارضایتی ستاره 32 ساله و پرتغالی کهکشانی ها را نیز در پی داشته و امروز نیز اخباری در مورد تمایل وی به جدایی از رئال در تابستان امسال شنیده شده است.

 رادیو کوپه ساعتی پیش خبری منتشر کرد که خورخه مندس، مدیر برنامه رونالدو نارضایتی موکل خود را به سران این باشگاه اطلاع داده و اذعان داشته که رونالدو احساس می کند با او همانند مجرم هم برخورده شده است.

 این رسانه همچنین فاش کرد که مندس به سران رئال تاکید کرده که رونالدو پیشنهادهای فراوانی از لیگ برتر، فرانسه و همچنین لیگ چین در مقابل خود می بیند.

 البته سران رئال مادرید نیز معتقدند که رونالدو ابتدا باید ناراحتی خود را به گوش سران باشگاه می رسانده و بعد از آن رسانه ها را از این موضوع مطلع می کرده است اما به هر حال به نظر می رسد آینده CR7 در مادرید در هاله ای از ابهام قرار گرفته است.

 

تگ ها


اخبار روز کریستیانو رونالدو رئال مادرید فوتبال