مدیربرنامه قطبی: پرسپولیس پیشنهادی نداده است

ساعتی پیش برخی رسانه‌ها از احتمال حضور افشین قطبی در باشگاه پرسپولیس به جای برانکو خبر دادند....

مدیربرنامه‌های قطبی حضور وی در پرسپولیس را تکذیب کرد.
به گزارش مدال، پس از جدایی برانکو ایوانکوویچ از تیم فوتبال پرسپولیس تهران، مدیران این باشگاه با حضور در ترکیه در صدد مذاکره با مربیان خارجی و جایگزینی آن به جای مرد کروات بودند، اما دست خالی به تهران بازگشتند و قرار است سرمربی جدید در تهران انتخاب شود و سرخپوشان با ایمیل با او در ارتباط باشند.
ساعتی پیش برخی رسانه‌ها اعلام کردند که احتمال دارد افشین قطبی سرمربی سرخپوشان پایتخت شود و قرار است این مربی روز شنبه به تهران بیاید تا با پرسپولیسی‌ها مذاکره کند. دلیل این اتفاق هزینه بالای مربیان خارجی است، اما خیلی زود تکذیب شد و مهدی حاج باقر، مدیر برنامه‌های افشین قطبی، در این باره بیان کرد: تاکنون پرسپولیسی‌ها با ما تماسی نداشتند و در این باره مذاکره‌ای صورت نگرفته است. قطبی اکنون در تهران حضور ندارد و مشخص نیست چه زمانی به تهران می‌آید و شاید به طور کل به ایران نیاید.
او افزود: او یک پیشنهاد از چین دارد و باز هم می‌گویم که پرسپولیسی‌ها با ما تماسی نداشته اند.
لازم به ذکر است، قطبی سابقه هدایت تیم ملی فوتبال ایران، پرسپولیس و فولاد خوزستان را دارد و همراه با سرخپوشان پایتخت به قهرمانی لیگ رسیده است. همچنین این مربی در لیگ‌های شرق آسیا نیز سابقه کار دارد.

اخبار مرتبط:
سرخ‌ها به دنبال جذب مهاجم جدید
سه گزینه باشگاه پرسپولیس/ تاکیس، چاچیچ و البته پراندلی
طارمی در تماس با نبی: قصد حضور در ايران را ندارم

تگ ها


پرسپولیس افشین قطبی انتخاب سرمربی پرسپولیس سرمربی پرسپولیس سرمربی جدید پرسپولیس گزینه های سرمربیگری پرسپولیس گزینه سرمربیگری پرسپولیس پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال