مدیربرنامه‌های خامس در ایتالیا؛ سفری خبرساز که هنوز انجام نشده است

باشگاه ناپولی حضور خورخه مدیربرنامه‌های خامس رودریگز در ایتالیا را تکذیب کرد اما رسانه‌های اسپانیایی معتقدند که این سفر خبرساز به زودی انجام خواهد شد....

به گزارش مدال؛ صبح امروز بود رادیو «کیس‌کیس» ایتالیا امروز گزارش داد که «خورخه مندز» مدیربرنامه‌های «خامس رودریگز» برای مذاکره با سران باشگاه ناپولی به بندر ناپل سفر کرده است. باشگاه ناپولی در این پنجره نقل‌وانتقالاتی با توجه به درخواست «کارلو آنچلوتی» به دنبال جذب هافبک کلمبیایی بوده اما باشگاه «رئال مادرید» برای فروش او 50 میلیون یورو می‌خواهد. این در حالی‌ست که گفته می‌شود «دی‌لورینتس» رئیس ناپولی حاضر به پرداخت این پول نیست و انتقال قرضی را ترجیح می‌دهد.

دقایقی پیش باشگاه ناپولی به شایعه سفر مندس واکنش نشان داد و اعلام کرد: «با وجود اعلام ایستگاه رسمی رادیویی ناپولی که مندز به دیمارو می‌آید، باید گفت او نمی‌آید. واقعا ناراحت کننده است که هر کس هرچه دلش می‌خواهد را بدون اخذ مجوزی می‌نویسد و می‌گوید.»

علیرغم این تکذیبیه اما «AS» و «CalcioNapoli24» انتظار دارند مندز به زودی در شمال ایتالیا دیده شود اما حقیقت این‌ست که او در میان مسافران امروز نبود و آنهایی که انتظار مندز را داشتند، متوجه شدند که نمایندگان «نیکولاس په‌په» وینگر باشگاه لیل به ایتالیا سفر کرده‌اند.

بیشتر بخوانید:

نکات کلیدی در نهایی شدن انتقال خامس به ناپولی یا اتلتیکو

تگ ها


خامس رودریگز تیم جدید خامس رودریگز خامس رودریگز ناپولی خورخه مندز اخبار نقل و انتقالات شایعه نقل و انتقالاتی نقل انتقالات خامس رودریگز رئال مادرید ناپولی لالیگا سری آ فوتبال