مدیربرنامه‌های پاتوسی خبرداد؛ پاتوسی به بنی یاس امارات پیوست

مدیربرنامه‌‍‌های آیاندا پاتوسی هافبک فصل گذشته استقلال مدعی شد کار انتقال این بازیکن به باشگاه بنی ‌یاس امارات پایان یافته و وی در تست پزشکی این باشگاه نیز شرکت کرده است....

مدیر برنامه‌های پاتوسی انتقال وی به بنی یاس امارات را تاییدکرد.
به گزارش خبرنگار مدال، سینا رنجبر مدیر برنامه‌های آیاندا پاتوسی هافبک اهل آفریقای جنوبی و ستاره فصل گذشته استقلال خبر انتقال این بازیکن به باشگاه بنی یاس امارات را تایید کرد. رنجبر در این باره گفته: استقلال برای قطعی کردن انتقال پاتوسی باید تا سی‌ام ماه ژوئن مبلغ توافق شده با باشگاه کیپ تاون را پرداخت می‌کرد با این حال بدهی دردسرساز استقلال به پرو پئیچ و خط کسر امتیاز از این تیم باعث شد استقلالی‌ها در موعد مقرر موفق به پرداخت این مبلغ نشوند.

وی همچنین مدعی شد: پاتوسی با هماهنگی من به دوبی آمد با این حال باشگاه کیپ تاون تاکید داشت که این بازیکن به بنی یاس منتقل شود و پاتوسی از جانب مدیران این باشگاه تحت فشار بود. از سوی دیگر با توجه به عدم واریز مبلغ مقرر به حساب کیپ تاون، مدیر این باشگاه مبلغ بیشتری برای انقتال پاتوسی به استقلال درخواست کرده و در این میان سرمربی سابق استقلال و پسرش نیز به دنبال انتقال پاتوسی به بنی یاس بودند و در نهایت نیز موفق شدند. امروز متوجه حضور وی تست پزشکی بنی یاس شدیم و کار انتقال پاتوسی به این باشگاه اماراتی پایان یافته است.

این در حالی است که مدیر باشگاه کیپ تاون مدعی شده پاتوسی هنوز قراردادی با بنی یاس امضا نکرده و قرارداد وی با این باشگاه در هفته جاری به امضا خواهد رسید. جان کامیتیس در این باره عنوان کرده: استقلال بند خرید پاتوسی را فعال نکرد و حتی در نامه‎‌ای به طور کتبی به ما اطلاع دادند که تمایلی برای خرید پاتوسی ندارند.

گفتنی است باشگاه استقلال هنوز واکنشی به این اتفاقات نداشته و باید دید در نهایت چه اتفاقی در این باره رخ خواهد داد. 

اخبار مرتبط:
پاتوسی مثل تیام؛ استقلال سکوی پرتاپ آفریقایی‌ها بدون درآمدزایی
شوک به استقلال؛ پاتوسی شاگرد وینفرد شفر در بنی‌یاس امارات شد

تگ ها


آخرین اخبار پاتوسی آیاندا پاتوسی اخبار پاتوسی پاتوسی استقلال پاتوسی پاتوسی امارات پاتوسی بنی یاس پاتوسی شفر جدایی پاتوسی تمدید قرارداد پاتوسی رضایت نامه پاتوسی مدیربرنامه های پاتوسی استقلال نقل و انتقالات نقل و انتقالات استقلال اخبار نقل و انتقالات استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال