مدیربرنامه پاتوسی ادعای منزوی را تکذیب کرد

حضور پاتوسی در فولاد و عدم انتقال این بازیکن به تیم سابق، سوژه این روزهای هواداران استقلال است....

به گزارش مدال  و به نقل از خبرورزشی، کامران منزوی در گفت‌وگوی تلفنی با برنامه ورزش و مردم اعلام کرد که فرهاد مجیدی تا ۳ صبح به دنبال جذب پاتوسی بوده و باشگاه استقلال هم ایمیلی به باشگاه کیپ تاون داده و پیشنهادش را برای باشگاه افریقایی فرستاده و فقط پیشنهاد بالاتر فولاد باعث شد که کیپ تاون پاتوسی را به فولاد بفرستد. عضو هیئت مدیره استقلال در این برنامه ادعای تخفیف 50 هزار دلاری پاتوسی به آبی‌ها را نیز رد کرد و منکر آن شد.
به گفته ایجنت ایرانی پاتوسی در جلسه‌ای که بین او و نمایندگان استقلال تشکیل می‌شود، بعد از توافق اولیه، قرار می‌شود تا باشگاه پیشنهاد خود را به دست مدیر برنامه‌های پاتوسی برساند اما این اتفاق رخ نمی‌دهد و نهایتا مشخص می‌شود که باشگاه استقلال، مستقیما به باشگاه کیپ تاون ایمیلی ساده زده است. ایمیلی که البته در آن خبری از درخواست رسمی برای جذب پاتوسی نبوده و باشگاه استقلال فقط آخرین وضعیت این بازیکن را از باشگاه آفریقایی استعلام کرده است. این مدیربرنامه می‌گوید پاتوسی ۵۰ هزار دلار تخفیف داد چون دوست داشت به استقلال برگردد اما تا ساعت ۲۴ چهارشنبه شب هیچ آفری به مدیر برنامه پاتوسی داده نمی شود و به همین دلیل پاتوسی با قراردادی ۱۵۰ هزار دلاری به فولاد خوزستان می پیوندد. ۱۰۰ هزار دلار هم به باشگاه کیپ تاون داده می‌شود. این قرارداد بند خرید دائم ندارد و قرضی است.

اخبار مرتبط:

صحبت‌های مهم منزوی درباره نقل‌وانتقالات استقلال

تگ ها


اخبار نقل و انتقالات نقل و انتقالات نقل و انتقالات استقلال پاتوسی استقلال نقل و انتقالات فولاد خوزستان پاتوسی استقلال فوتبال