مدیرروستا: تغییرات با آمدن تارتار طبیعی است

سرپرست تیم فوتبال پیکان گفت: با توجه به بالا بودن مبلغ قرارداد دریس، با نظر مهدی تارتار قرار شد دروازه‌بانی با هزینه کمتر به تیم ما بیاید....

به گزارش "ورزش سه"، علی اصغر مدیرروستا، سرپرست تیم فوتبال پیکان قبل از سفر اعضای این تیم به آبادان برای برگزاری دیدار هفته اول مقابل صنعت نفت گفت: جا دارد قبل از هر چیز از آقای ویسی و کادرفنی او تشکر کنم که هم فصل قبل و هم این فصل زحمات زیادی کشیدند. بنا به دلایلی نشد که با ایشان ادامه همکاری دهیم. الان که آقای تارتار اضافه شده و بازیکنان روز به روز در حال پیشرفت هستند؛ هم از نظر هماهنگی و هم از نظر فنی.


وی افزود: بازی سختی پیش رو داریم. انشاله بازیکنان بتوانند نکاتی که کادرفنی به آن ها گوشزد کرده را در زمین پیاده کنند و بازی خوبی را ارائه دهند. امیدوارم بتوانیم دست پر از آبادان برگردیم.


سرپرست تیم فوتبال پیکان درباره جدایی محمد دریس گفت: همه می‌دانند مربیگری فلسفه و سلیقه است و تمام مربیان مثل هم نیستند. با نظر مهدی تارتار قرار شد برخی بازیکنان از تیم ما جدا شده و تعدای هم اضافه شوند. با توجه به بالا بودن مبلغ قرارداد دریس، با نظر مهدی تارتار قرار شد دروازه‌بانی با هزینه کمتر به تیم ما بیاید تا ضمن اینکه فشار کمتری به پیکان وارد می‌شود، خواسته‌های سرمربی‌مان هم برآورده شود. دریس دروازه‌بانی بود که زمان عبدالله ویسی از صنعت نفت به تیم ما آمد و طبق نظر کادرفنی قبلی قرار بود شماره یک پیکان باشد.


مدیرروستا در پایان گفت: پس از تغییر و تحولات در کادرفنی با وجود اینکه خودم روی وی نظر داشتم و می دانستم دروازه بان با اخلاق و از لحاظ فنی قوی است، اما شرایط به شکلی شد که دریس نپذیرفت با کاهش دستمزد در پیکان بماند و خودش صلاح دانست از تیم جدا شود. روز گذشته هم به باشگاه آمد و با کمال احترام از ما خواست قراردادش فسخ شودتا بتواند به تیم دیگری برود.

تگ ها


علی اصغر مدیر روستا