مدیرعامل استقلال تا پایان هفته مشخص میشود؟

عبدالرضا موسوی عضو هیئت مدیره استقلال با انتشار پستی در شبکه اجتماعی خود اعلام کرد در صورت عدم تعیین تکلیف باشگاه تا پایان هفته جاری از استقلال جدا خواهد شد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، عبدالرضا موسوی که با حکم ماه گذشته وزیر ورزش به هیئت مدیره استقلال تزریق شد و در این مدت زمان کم نیز از لحاظ مالی برای استقلال مفید واقع شده  و حتی مورد تقدیر سرمربی استقلال فرهاد مجیدی نیز قرارگرفته است، با انتشار پستی در اینستاگرام اعلام کرد روز گذشته جمعه دقایق زیادی با وزیر ورزش به صورت تلفنی صحبت کرده و براساس اظهارات ایشان وزیر ورزش اعلام نمودند تا پایان هفته وضعیت مدیرعامل و اعضای هیئت مدیره استقلال مشخص خواهد شد.


ایشان ضمن دعوت به خویشتنداری هواداران استقلال درهفته جاری در پاسخ به سوال یکی از هواداران "دلیل عدم واکنش مناسب باشگاه دررابطه با تنها گذاستن تیم توسط سعید رمضانی سرپرست استقلال در سفر آبی پوشان به کویت و مشکلات مالی بازیکنان خارجی و البسه و زمین تمرین تیم "را عدم اختیارات و مسولیت خود اعلام نمودند.


موسوی که امیدواراست با تعیین تکلیف باشگاه و انتخاب مدیریت ، برنامه های اقتصادی باشگاه خیلی سریع آغاز و پرونده های حقوقی تعیین تکلیف گردد،  تصریح کرده است در صورت عدم تعیین مدیرو حدود اختیارات اعضا در اسرع وقت، علیرغم میل باطنی از باشگاه استقلال  جدا خواهد شد.

بیشتر بخوانید:

تیم داوری دیدار استقلال و الاهلی مشخص شد

الاهلی با شکست به استقلال رسید

 

 

تگ ها


استقلال تهران عبدالرضا موسوی فوتبال ایران استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال