مدیرعامل باشگاه تراکتور به پرسپولیسی‌ها هشدار داد

میرمعصوم سهرابی مدیرعامل باشگاه تراکتور در مورد فعالیت‌های نقل و انتقالاتی باشگاه و جذب استوکس توسط باشگاه پرسپولیس صحبت کرد...

به گزارش مدال و به نقل از خبرورزشی، میرمعصوم سهرابی درباره آخرین شرایط تیم فوتبال تراکتور گفت: خوشبختانه تیم ما با درایت کادر فنی و تلاش بازیکنان در چهار بازی آخر لیگ موفق به پیروزی شد. در تعطیلات نیم‌فصل هم در جهت تقویت تیم و افزایش آمادگی جسمانی و هماهنگی بیشتر قدم برداشتیم تا کادر فنی بتواند تفکرش را در تیم پیاده کند. ان شاءالله این موفقیت‌ها در نیم فصل دوم هم ادامه‌دار شود.

هواداران انگیزه ما را دو چندان می‌کنند
مدیرعامل باشگاه تراکتور تاکید کرد: پر شدن ورزشگاه یادگار امام تبریز در بازی‌های خانگی برایمان یک افتخار است. خوشحالیم که هواداران خوب و پرشوری داریم که با حضورشان در ورزشگاه و حمایت از تیم انگیزه موفقیت در بازیکنان را دو چندان می‌کنند.

یک بازیکن خارجی می‌گیریم
سهرابی در خصوص احتمال جذب بازیکن جدید تصریح کرد: ما چند بازیکن را از لیست اضافه کردیم و یکی، دو نفر جدید هم گرفتیم. احتمالا از سهمیه آزاد هم استفاده می‌کنیم و یک بازیکن خارجی می‌گیریم.

برای فورچونه اقدام قانونی انجام دادیم
مدیرعامل تراکتور درباره آخرین وضعیت مازولا و کوین فورچونه دو بازیکن خارجی این تیم یادآور شد: مازولا درخواست فسخ قرارداد را به باشگاه داده است و اعلام کرده با توجه به مشکلات نمی‌تواند در تراکتور بماند. فورچونه هم به کشورش رفته و برنگشته است. در قبال این بازیکن اقدام قانونی انجام داده‌ایم.

شکایت از فورچونه در اولویت ما نیست
سهرابی در خصوص درخواست کوین فورچونه برای فسخ قرارداد با تراکتور، گفت: او شرایطش را به ما اعلام کرده است. بخش حقوقی باشگاه بررسی می‌کند. ما هم شرایط خودمان را داریم. اولویت‌مان توافق با بازیکن است ولی گام بعدی می‌تواند شکایت از او باشد.

برای فورچونه و مازولا بهترین تصمیم را می‌گیریم
وی در پاسخ به این سوال که آیا قرارداد فورچونه تا الان فسخ شده است؟ اظهار کرد: خیر، او نمی‌تواند یک‌طرفه فسخ کند و باید در تمرین حاضر شود. او فعلا درخواست جدایی داده و ما هم گفتیم که بررسی کنند. هم در بحث مازولا و هم در بحث فورچونه قطعا منافع باشگاه را در نظر گرفته و بهترین تصمیم را می‌گیریم.

جذب سوزوکی صحت ندارد
مدیرعامل تراکتور با اشاره به جدایی سوگیتا بازیکن ژاپنی و مطرح شدن پیشنهاد ۵ میلیون یورویی تراکتور به یوما سوزوکی دیگر بازیکن ژاپنی گفت: خیر چنین خبری را تایید نمی‌کنم

هشدار لازم درباره استوکس را به پرسپولیس دادیم
سهرابی درباره احتمال حضور آنتونی استوکس بازیکن پیشین این تیم در پرسپولیس تاکید کرد: هرچیزی که لازم بود را درباره جذب این بازیکن به باشگاه پرسپولیس گفتیم و هشدار لازم را دادیم. استوکس قراردادش را با تراکتور به صورت غیرقانونی و یک‌طرفه فسخ کرد. ما هنوز شکایت از این بازیکن را در فیفا داریم. ما به پرسپولیسی‌ها این مطلب را گفتیم که بعدا نگویند چرا سکوت کردیم.

مکاتبات‌مان را به فدراسیون و پرسپولیس دادیم
«آیا مسئولان باشگاه پرسپولیس در این ارتباط تماسی با شما داشتند؟» مدیرعامل تراکتور در پاسخ به این سئوال اظهار کرد: خیر تماسی نبوده است ولی ما مکاتبات‌مان را هم به فدراسیون فوتبال و هم به باشگاه پرسپولیس فرستادیم تا مراقب باشند و از نظر مالی و بازیکنی متضرر نشوند.

پرونده استوکس در فیفا باز است
وی درباره اینکه استوکس سال گذشته در تیم ترکیه‌ای بازی کرده است، افزود: تا جایی که می‌دانیم استوکس آنجا هم بازی نکرد و از آن تیم جدا شد. پرونده استوکس در فیفا است و اگر رای صادر شود و باشگاهی از او استفاده کند، متضرر می‌شود.

ساکت الهامی به کارش در تراکتور ادامه می‌دهد
مدیرعامل تراکتور در پاسخ به سؤالی مبنی بر احتمال انتخاب سرمربی جدید برای این تیم، یادآور شد: ساکت الهامی سرمربی تیم است و به کارش ادامه می‌دهد. او نتایج خوبی گرفته است ولی کدام باشگاه است که ماندن سرمربی‌اش را تضمین کند؟! همین باشگاه پرسپولیس را مثال می‌زنم. آیا شما می‌توانید تضمین بدهید که سرمربی‌اش تا پایان فصل بماند؟

با هیچ مربی دیگری مذاکره نکرده‌ایم
سهرابی در پایان در پاسخ به این سئوال که آیا با مربی دیگری برای حضور در تراکتور مذاکره شده است؟ گفت: ما با هیچ مربی دیگری مذاکره نکرده‌ایم. وقتی الهامی با تراکتور نتایج خوبی گرفته است چرا باید او را تغییر دهیم؟ ان شاءالله الهامی می‌ماند و با حمایت هواداران و مالک و زحمات بازیکنان به موفقیتش ادامه می‌دهد.

بیشتر بخوانید:

مهاجم مورد نظر تراکتور چه کسی است؟

تگ ها


تراکتور پرسپولیس اخبار نقل و انتقالات نقل و انتقالات نقل و انتقالات پرسپولیس نقل و انتقالات تراکتور آنتونی استوکس لیگ برتر فوتبال ایران فوتبال ایران فوتبال