مدیرعامل باشگاه پرسپولیس تکلیف کالدرون را مشخص کرد

محمدحسن انصاری‌فرد سیاست باشگاه پرسپولیس در مورد شرایط ادامه همکاری با سرمربی سرخپوشان را مشخص کرد....

به گزارش مدال، سرخپوشان تهرانی فصل نوزدهم رقابت های لیگ برتر را در حالی با گابریل کالدرون آرژانتینی آغاز کردند که در سه فصل گذشته با برانکو عنوان قهرمانی را به خود اختصاص داده بودند و همین امر توقع هواداران را از سرمربی جدید بالا برد.

با این حال کالدرون نتوانست نتایج قابلی قبولی با پرسپولیس بگیرد و با اینکه یکی از تیم های بالانشین جدول است و در جمع پنج مدعی قهرمانی قرار دارد اما نه مسئولان باشگاه و نه هواداران از عملکرد این تیم راضی نیستند. 

پس از شکستی که این تیم برابر نفت مسجدسلیمان داشت برخی هواداران خواستار جدایی کالدرون شدند و از مسئولان باشگاه خواستند وی را برکنار کنند. به همین خاطر اعضای هیات مدیره در نشستی این موضوع را بررسی کردند و به انصاریفرد اختیار دادند تا به کالدرون اولتیماتوم بدهد. 

با این حال پیروزی برابر صنعت نفت تا حدودی این وضعیت را برای مرد آرژانتینی تغییر داد. کالدرون فعلا ماندنی است اما مشخص نیست تا چه زمانی.

محمدحسن انصاریفرد مدیرعامل سرخپوشان در جدیدترین اظهار نظرش در مورد وی اعلام کرد تا زمانی که پرسپولیس در کورس مدعیان قهرمانی باشد با کالدرون ادامه خواهیم داد و در غیر این صورت تصمیم جدیدی خواهیم گرفت.

بیشتر بخوانید:

شانس در خانه کالدرون را زد!

تگ ها


گابریل کالدرون پرسپولیس پرسپولیس ایران لیگ برتر خلیج فارس فوتبال