مدیرعامل باید سرمربی را راضی کند/استراماچونی یک کریم باقری می خواهد

استراماچونی باردیگر با حضور دستیار ایرانی در کنارش مخالفت کرده است و این مسئله ای است که باید هرچه سریع تر در استقلال مرتفع شود....

استراماچونی باردیگر با حضور دستیار ایرانی در کنارش مخالفت کرده است و این مسئله ای است که باید هرچه سریع تر در استقلال مرتفع شود.

به گزارش خبرنگار مدال، اکثریت کارشناسان فوتبال یکی از دلایل مشکلات استقلال را نبود دستیار ایرانی در کنار سرمربی ایتالیایی این تیم می دانند و معتقدند درست در همان جا که کریم باقری در کنار کالدرون می نشیند، استراماچونی هم باید یک دستیار ایرانی را در کنار خودش داشته باشد.
حضور مربی ایرانی در کنار استراماچونی آن جایی بیشتر حس می شود که بدانیم سرمربی ایتالیایی استقلال این تیمی را که امروز هدایت آن را برعهده دارد با تفکرات خودش نبسته است و بدون هیچگونه شناختی از بازیکنان و توانایی های آن ها بر روی نیمکت نشسته است. استرا تجربه مربیگری در آسیا را هم در کارنامه ندارد و این موضوع می تواند مزید بر علت باشد برای عدم شناخت از فوتبال آسیا، همان جایی که قرار است استقلال چندصباحی دیگر در لیگ قهرمانانش به میدان برود.
این که استرا تحت مشاوره چه کسانی از دستیار ایرانی فراری است، مبحث دیگری است که باید در جایی دیگر به آن پرداخت اما امروز سوال هواداران استقلال این است که چرا مدیریت استقلال نمی تواند سرمربی را مجاب کند و یک مربی ایرانی در کنارش بنشاند؟!
یکی از مدیران پیشین استقلال معتقد بود که مدیریت باشگاه اختیاراتی دارد، همان گونه که سرمربی اختیاراتی دارد و مدیرعامل استقلال امروز باید با سرمربی استقلال جسه ای داشته باشد و او را برای داشتن دستیار ایرانی قانع کند و سپس از اختیاراتش برای این موضوع استفاده کند.
اما این که چرا مدیریت استقلال امروز خودش هم اصرار چندانی به این موضوع ندارد و یا نمی تواند سرمربی تیمش را راضی کند؛ سوالی است که ذهن هواداران این تیم را علی الخصوص بعد از دربی که جای خالی دستیار آشنا با شرایط در کنار استراماچونی بیش از پیش احساس شد، مشغول کرده است.

 

بیشتر بخوانید:

نظری جویباری: استقلال یک مدیر استقلالی می خواهد

تگ ها


باشگاه استقلال سرمربی ایتالیایی استقلال استراماچونی مدیرعامل استقلال دستیار ایرانی استراماچونی فوتبال