مدیرعامل به جای سرمربی در نشست خبری!

بهاری در اقدامی بی سابقه به جای سرمربی در نشست خبری نود حضور پیدا کرد!...

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، تقابل استقلال با نود ارومیه در مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی بازهم نام این تیم را بر سر زبان ها انداخت؛ تیمی که در سال ۹۷ طی فرایندی نسبتا پیچیده، صاحب سهمیه لیگ یک شد و در حالی که سه سال پیش مدعی صعود به لیگ برتر بود، فصل گذشته به لیگ دو سقوط کرد. یحیی بهاری که همه او را به عنوان مدیرعامل باشگاه نود می شناسند و  بخش قابل توجهی از حواشی این باشگاه را با خود به دوش می کشد و در طول این سال ها بیش از همه مقابل دوربین ها ایستاده و اظهارنظرات و کارهای بحث برانگیزش کم نبوده امروز در اقدامی عجیب و بی سابقه به جای سرمربی تیم در نشست خبری پیش از بازی فردا مقابل استقلال حضور پیدا کرد!

سرمربی مشکل داشت نیامد
بهاری در حالی که همه به عنوان مدیرعامل نود او را می شناسند، بدون اشاره به جزئیات ماجرا اعلام کرد که برادرش (بهاری به اسم کوچک برادرش اشاره نکرد) مدیرعامل است و کارت او به عنوان مربی در این فصل صادر شده و به دلیل مشکلی که سرمربی تیم داشته در نشست حاضر شده است! بهاری در این خصوص گفت: مدیرعامل باشگاه اخوی بنده است ولی تمامی کارهای اجرایی بر عهده من است. امسال هم در چارت سازمان لیگ من به عنوان مربی هستم. سرمربی ما آقای تاجدار هستند که یک مشکلی برایشان پیش آمد و نتوانستند در نشست حضور داشته باشند. انشالله مشکل ایشان تا پایان امروز حل می شود و من هم به احترام هواداران و سازمان لیگ در نشست خبری امروز حاضر شدم!

خودمان را برنده این بازی می دانیم
او با ابراز خوشحالی از رویارویی با استقلال گفت: امروز بعد از یک دهه محصولات خودمان را به عنوان جوانترین و بومی ترین تیم ایران می خواهیم مقابل استقلال ارائه دهیم. یک رقابت سخت و نابرابر خواهیم داشت. قیمت یک بازیکن استقلال برابر با کل بودجه ورزش استان آذربایجان غربی است. ما به غیرت بازیکنانمان امید داریم که آینده مال آنهاست. بازیکنان ۱۷-۱۸ ساله ای داریم که می توانند توانایی های خود را نشان دهند. ما خودمان را برنده این بازی می دانیم چرا که می توانیم بازیکنان خودمان را به فوتبال ایران نشان دهیم.

نگرانی داوری بازی فردا هستیم
مدیرعامل (البته به گفته خودش مربی) نود با ابراز نگرانی از داوری بازی فردا تاکید کرد: تنها چیزی که من از مسئولین محترم می خواهم این است که ما دو سال پیش با پرسپولیس بازی داشتیم و اشتباهات داوری فاحشی شاهد بودیم و نباید شهرستانی و مظلوم بودن تیم ها در داوری تاثیر داشته باشد. این بازی به خودی خود جنگ نابرابر است ولی باید داور بازی جرات این را داشته باشد که حق را به حقدار بدهد.
در سال ۹۷ که سال اول تیم داری مان بود، پرسپولیس در آزادی به زور ما را شکست داد و اشتباهات داوری زیادی را شاهد بودیم؛ باید یک پنالتی برای ما گرفته و انصاری اخراج می شد. سال گذشته هم در پنالتی ها به تراکتور باختیم. فوتبال است و هزار جور اتفاق! با توجه به شناختی که از بازیکنان دارم فردا همه توانشان را در زمین خواهند گذاشت.

سعید معروف مسی والیبال جهان است
بهاری در پاسخ به این سوال که اظهاراتش ابتدایی اش در خصوص بودجه آذربایجان غربی با هزینه های والبیالی ارومیه نمی خواهند گفت: ارومیه را با والیبال و سعید معروف ها می شناسند. ارومیه شهر عاشقان والیبال است. اگر فوتبالی صحبت کنیم، معروف مسی والیبال دنیاست. ولی این گونه نیست و ما در والیبال پرداختی هایمان خیلی بالا نیست. این درد کل فوتبال ماست و خیلی از تیم های شهرستانی از نظر بودجه مشکل زیادی دارند. بودجه ورزشی یک ساله آذربایجان غربی کمتر از پول یکی از بازیکنان استقلال و پرسپولیس است. این حق جوانان شهرستانی نیست و امیدوارم مسئولان در وزارت ورزش و جوانان این مشکلات را حل کنند. ما بازیکنان خوبی مثل احمدزاده و زینالی را داریم. ما فردا یک بازیکن ۱۷ ساله خواهیم داشت که شاید چشم خیلی ها را بگیرد.

می خواهیم تراکتور دوم شویم
او در مورد شرایط فعلی نود در لیگ دو گفت: ما سه سال پیش مدعی صعود به لیگ برتر بودیم و سال گذشته بر حسب یک اشتباه به مشکل خوردیم. بدهی مانوئل فرناندز هیچ ربطی به مجموعه ما نداشت و بخاطر این مساله پنجره ما را بستند و نتوانستیم بازیکن بگیریم؛ این شد که به لیگ دو سقوط کردیم. مجموعه نود یک مجموعه ما هدف دار است و برای جا نماندن از برنامه مشکل فرناندز را با وجود اینکه ربطی به ما نداشت حل کردیم تا بتوانیم بازیکن جذب کرده و انتظارات از نود را برآورده کنیم تا بتوانیم هر چه زودتر خودمان را در کنار تراکتور به عنوان یک تیم پرهوادار مطرح کنیم.

تگ ها


دسته یک استقلال تهران فوتبال ایران لیگ آزادگان فوتبال