واکنش تند مدیرعامل تراکتور؛ بازی با استقلال باید برگزار شود

علیرضا سهرابی مدیرعامل باشگاه تراکتور تبریز نسبت به بلاتکلیفی و عدم اعلام برنامه دیدار استقلال مقابل تراکتور واکنش نشان داد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، مدیرعامل تراکتور در این‌باره به خبرنگار ما گفت: تماس‌هایی ما از روز گذشته به افراد مختلف درباره برگزاری و یا عدم برگزاری دیدار ما مقابل استقلال به نتیجه نرسیده و ما در شرایط بلاتکلیفی هستیم؛ ظاهرا فشارهایی وجود دارد مبنی بر این‌که این مسابقه برگزار نشود اما آقایان حاضر در سازمان لیگ که مشغول برنامه ریزی هستند فراموش کرده‌اند که ما در اولین بازی‌مان در شروع مجدد لیگ برابر نساجی، با همین شرایط بازی کردیم.

سهرابی ادامه داد: ما در بازی نساجی دو کاپیتان‌مان (اشکان دژاگه و مسعود شجاعی) را در اختیار نداشتیم؛ یکی از بازیکنان‌مان مشکوک به کرونا بود، از بازیکنان خارجی‌مان دو نفر برنگشته بودند و چند مصدوم هم داشتم و البته کمیته انضباطی فدراسیون هم محروم روی دست ما گذاشته بود؛ در آن روز به سختی یازده نفره شده بودیم و شرایط بازی نداشتیم اما مسئولان سازمان لیگ به سرمربی ما گفتند حتی اگر با بازیکنان جوانان بازی کنید، باید به میدان بروید. ما هم فکر می‌کردیم که این یک رویه است و قرار است عدل بین تیم‌ها حاکم باشد، پذیرفتیم و مردانه بازی کردیم و سه امتیاز مهم را هم از دست دادیم در حالی‌که برای ما مطلوب این بود که به دلیل شرایط خاص تیم کمی دیرتر بازی برگزار شود.

سهرابی در ادامه گفت: اما حالا استقلال با شرایط مشابه ما، روز شنبه باید مقابل تراکتور قرار بگیرد ظاهرا بنای‌اش به بازی کردن نیست و در سازمان لیگ هم نمی‌توانند در این‌باره تصمیم قاطع بگیرند حتی به ما گفته‌اند از جاهای بالاتر توصیه آمده که این مسابقه برگزار نشود که این مسئله به شدت مورد اعتراض ماست.

مدیرعامل تراکتور در ادامه صحبت‌هایش گفت: آقای زنوزی در پیش از شروع مسابقات بارها راجع به برگزاری مجدد بازی‌ها موضع گرفت و به دوستان اعلام کرد که با شرایطی که وجود دارد، امکان برگزاری مسابقات نیست و در شرایطی که ما با انجام بازی برخلاف میل‌مان ریسک و خطر را به جان خریده‌ایم اما این موضوع از سوی برخی تیم‌ها رعایت نشده است؛ در حالی‌که سازمان لیگ همانطور که ما را مجبور به دیدار با نساجی کرد باید دیگران را هم به زمین فوتبال بفرستد تا مسابقات برگزار شوند.

بیشتر بخوانید:
پرسپولیس برای قهرمانی در لیگ نوزدهم چند امتیاز دیگر می‌خواهد؟

زمان و مکان برگزاری لیگ قهرمانان آسیا هفته آینده مشخص خواهد شد
الهامی: بازی با استقلال باید برگزار شود 

تگ ها


تراکتور میرمعصوم سهرابی فوتبال ایران اخبار تراکتور استقلال Tractor استقلال-Tractor لیگ برتر خلیج فارس فوتبال