مدیرعامل تراکتور: ویلموتس از امکانات باشگاه تراکتور متعجب شد

مدیرعامل تراکتور گفت: ویلموتس به همراه ساکت در تبریز حضور پیدا کرده بودند که با زیرساخت‌های باشگاه آشنا شوند و از امکانات باشگاه متعجب شدند...

مدیرعامل تراکتور گفت: ویلموتس به همراه ساکت در تبریز حضور پیدا کرده بودند که با زیرساخت‌های باشگاه آشنا شوند و از امکانات باشگاه متعجب شدند

به گزارش مدال، غلامرضا صادقیان، مدیرعامل باشگاه تراکتور در گفت‌وگو با یک برنامه تلویزیونی درباره شرایط این روزهای این تیم، اظهار داشت: با توجه به حضور تراکتور در جایگاه پنجم رده‌بندی باشگاه‌های پرهوادار در سطح جهان، ویلموتس به همراه ساکت در تبریز حضور پیدا کرده بودند که با زیرساخت‌های باشگاه آشنا شوند و از امکانات باشگاه متعجب شدند. زنوزی مالک باشگاه روی امورات نظارت مستمر دارد.

صادقیان در خصوص اقدامات رفاهی برای ورزشگاه یادگار امام (ره) تصریح کرد: جا دارد از فدراسیون فوتبال، شهرداری تبریز و اداره کل ورزش و جوانان تشکر کنم. پیگیر رفع مشکلات مربوط به پارکینگ ورزشگاه هستیم. مدرن کردن ورزشگاه یادگار امام (ره) در دستور کار قرار دارد و از اداره کل راه و شهرسازی و شهرداری تبریز برای رفع برخی از مشکلات ورزشگاه کمک می‌خواهیم.

مدیرعامل باشگاه تراکتور تأکید کرد: سکو‌ها و صندلی‌های ورزشگاه یادگارامام (ره) به طور کامل جدا شده و شماره گذاری شده است و برای نشستن هر کدام از هواداران روی صندلی خود، نیازمند کمک هواداران هستیم.

وی خاطرنشان کرد: طبق برنامه برای بازی با استقلال در هفته نهم برای هواداران طرح موزائیکی کار می‌کنیم.

صادقیان در خصوص خواسته هواداران مبنی بر پخش سراسری بازی‌های تراکتور، اظهار داشت: من با مقام عالی صدا و سیما در این خصوص مکاتباتی داشتم و به زودی با قائم مقام صدا و سیما جلسه برگزار کرده و برای پخش بازی‌های تراکتور از شبکه‌های سراسری رایزنی می‌کنیم.

وی راجع عدم بازی رضا شکاری، گفت: دنیزلی در بازی با پاس از بازیکنان جوان استفاده کرده بود و بر اساس تاکتیک این سرمربی، از تمامی بازیکنان در طول فصل استفاده می‌شود و مشکلی بابت شکایت باشگاه ذوب‌آهن از شکاری نداریم و در نامه‌ای به باشگاه روبین کازان صراحتاً اعلام کردیم که شکاری با ما قرارداد دارد.

وی افزود: دنیزلی هم قدم به قدم از خط دروازه تا نوک حمله مشکلات تیم را رفع می‌کند و به همین دلیل شاهد بازی جذاب از تراکتور بودیم.

مدیرعامل باشگاه تراکتور در خصوص وضعیت مازولا، گفت: بر اساس برنامه پزشکی مازولا، این بازیکن سه الی چهار هفته برای آماده سازی زمان نیاز داشت و مازولا به همراه ابوالفضل رزاق‌پور انتهای این هفته به تمرینات تیم اضافه می‌شوند.

وی در خصوص پرونده فروزان هم گفت: این پرونده در مرحله تصمیم گیری است؛ صدور احکام قضایی زمان‌بر است و وکیل باشگاه پیگیر پرونده است.

صادقیان با بیان اینکه اروین و استوکس رضایت باشگاه را برای جدا شدن کسب نکرده‌اند، گفت: یک وکیل خارجی در کشور ترکیه برای پیگیری این موضوع استخدام شده است. زمان ورود و خروج استوکس و اروین از گذرنامه دریافت شده و پس از ترجمه به مراجع رسیدگی به شکایات ارسال شده است.

وی ادامه داد: لباس جدید تیم با برند آدیداس از هفته هفتم رونمایی می‌شود و لباس جدید با طرح زیباتر و بدون برچسب اسپانسر خواهد بود.

صادقیان با بیان اینکه نظم و ترتیب در باشگاه حاکم است، اظهار داشت: نظم و ترتیب فنی و مالی در باشگاه ایجاد کرده‌ایم و همین موضوع باعث شده که تیم فوتبال هوادار پسند ارایه دهد.

مدیرعامل باشگاه تراکتور در خصوص جذب یک بازیکن خارجی، گفت: اصلا چنین صحبتی انجام نشده و ما چهار بازیکن خارجی داریم و منتظر بازگشت و بهبود مازولا هستیم؛ هیچ مذاکره‌ای با بازیکن جدید انجام نشده و هرگونه تغییر، با نظر دنیزلی خواهد بود.

وی در رابطه با انتقادات از کوین فورچونه، تصریح کرد: سعی شده بازیکنان خارجی جذب شود که سال گذشته در تیمشان بازی می‌کردند و دنیزلی به فورچونه اعتقاد دارد. اکنون این بازیکن در اردوی تیم ملی کشورش حضور دارد.

صادقیان در خصوص ساخت ورزشگاه اختصاصی تراکتور، خاطرنشان کرد: پس از حضور در اردوی ارضروم و آشنایی با زیرساخت‌های این کمپ، جلسه‌ای با مالک باشگاه برگزار شد و در برنامه داریم که کمپ تمرینی برای تیم‌های ورزشی در تبریز ایجاد کنیم و همچنین احداث ورزشگاه اختصاصی هم پیگیری می‌شود از طرفی کار‌های عمرانی هتل اختصاصی باشگاه هم تکمیل شده است.

وی در پاسخ به این سئوال که هدف اصلی تراکتور لیگ برتر هست یا جام حذفی، گفت: هر دو جام را می‌خواهیم. باتوجه به حضور چهار بازیکن ملی پوش در اردوی تیم ملی درخواست تعویق بازی مقابل نود ارومیه را دادیم که موافقت شد.

وی در رابطه با تمدید قرارداد با بازیکنان، بیان کرد: قرارداد بازیکنان جدید با طرح جدید (۱+۲) منعقد شده و در صورت کسب رضایت از عملکردشان قراردادشان را تمدید می‌کنیم.

صادقیان با بیان اینکه حدود ۲۰ الی ۲۲ هزار بلیط برای بازی با پارس جنوبی فروخته شده بود، تصریح کرد: تعدادی از هواداران بین دو نیمه و بدون بلیط وارد ورزشگاه شدند که معتقدم آمار واقعی تعداد هواداران در بازی مقابل پارس جنوبی، حدود ۳۲ هزار نفر بود.

وی در پایان خاطرنشان کرد: از هواداران تشکر می‌کنم که استقبال خیلی خوبی از هواداران پارس جنوبی داشتند و توانستند فرهنگ جدیدی در فوتبال ایران ایجاد کنند که تعریف و تمجید رئیس کمیته انضباطی و مدیرعامل باشگاه پارس جنوبی را به دنبال داشت. مدیریت و هواداران باید برای اجرای برنامه‌های باشگاه همدل و متحد باشند.

بیشتر بخوانید:

جریمه نقدی استقلال، تراکتور و ‌ذوب آهن/ استراماچونی توبیخ شد

 

تگ ها


تراکتور مدیرعامل تراکتور مصطفی دنیزلی کوین فورچونه مارک ویلموتس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال