مدیرعامل سپیدرود باید از طریق اداره کل ورزش و جوانان انتخاب شود

میرشهابمومنی درخصوص اینکه هیات فوتبال نامههای رسمی مدیرعامل جدید باشگاه سپیدرود را به رسمیت نمیشناسند گفت: مدیرعامل سپیدرود باید از طریق اداره کل ورزش و جوانان استان انتخاب شود و اینگونه نیست که به یکباره هر روز یک نفر در این باشگاه پست بگیرد ......

میرشهاب مومنی درخصوص اینکه هیات فوتبال نامه‌های رسمی مدیرعامل جدید باشگاه سپیدرود را به رسمیت نمی‌شناسند گفت: مدیرعامل سپیدرود باید از طریق اداره کل ورزش و جوانان استان انتخاب شود و اینگونه نیست که به یکباره هر روز یک نفر در این باشگاه پست بگیرد. 

وی افزود: یک روز مدیرعامل انتخاب می‌شود، یک روز مسئول استعدادیابی و یک روز هم مسئول ساختارسازی. برای انتخاب قانونی مدیرعامل ابتدا مسئولان باشگاه باید فرد مورد نظر خود را به اداره کل معرفی کند و ‌آنها پس از تایید به هیات فوتبال شخص مورد نظر را معرفی کرده تا امور باشگاه در هیات فوتبال با اسم او پیگیری شود. 

مومنی با تاکید بر اینکه باشگاه سپیدرود فروشی نیست،‌گفت: زمانی که آقای تن‌زاده قصد خرید سهام تیم را داشت ما اعلام کردیم فقط این باشگاه را واگذار می‌کنیم. خود ما نیم فصل تیم را به هر شکلی که بود جلو بردیم و بعد از آن تن‌زاده از اداره کل خواست که باشگاه فقط به او واگذار شود. ما هم به صورت مشروط باشگاه را بهتن‌زاده واگذار کردیم به این شرط که تا پایان امسال تمامی مطالبات بازیکنان و کادر فنی را پرداخت کنند که البته این اتفاق نیفتاد. 

وی تاکید کرد: حدود 12 روز پیش نامه‌ای را به اداره کل ورزش و جوانان گیلان نوشتم و به آنها اعلام کردم کهتن‌زاده به تعهداتش عمل نکرده و شما تصمیم‌گیری لازم را اتخاذ کنید، ما خودمان هم از این با بت ناراحت هستیم و حالا باید ببینیم اداره کل چه تصمیمی می‌گیرد. اگر آنها تشخیص بدهند که شرایط باید تغییر کند حتما این کار را انجام خواهیم داد. 

تگ ها


لیگ برتر خلیج فارس فوتبال