مدیرعامل شرکت فولاد خوزستان: اشتباهات داوری حق مارا ضایع کرد

مدیرعامل شرکت فولاد خوزستان از عملکرد جواد نکونام و یارانش حمایت کرد....

به گزارش مدال، علیمحمدی مدیر عامل شرکت فولاد خوزستان در گفت و گو با برنامه گل طلایی رادیو جوان، ضمن تشکر از بازیکنان و کادر فنی تیم فولاد خوزستان درباره بازی شب گذشته این تیم اظهار داشت: اعضای تیم ما تلاش های بسیاری کردند و نتایج خوبی را دریافت کردند. اعتراض ما به بازی دیشب در خصوص تصمیمات، نحوه مدیریت و نوع برخورد داور بود؛ ایشان از ابتدای بازی عصبانی بودند و نحوه برخورد وی با بازیکنان دو تیم متفاوت بود.

وی افزود: کارشناسان داوری نیز پس از بررسی بازی دیشب از شیوه داوری اشکال گرفتند از جمله این اشکالات می‌توان به کارت دوم وحید حیدریه، پنالتی تیم نساجی و خطایی که منجر به گل سوم نساجی شد، اشاره کرد.
مدیر عامل باشگاه فوتبال فولاد خوزستان با تاکید بر اینکه تیم ما نیازی به وقت کشی نداشت گفت: تیم ما تا دقیقه ۸۰، دو هیچ جلو بود و دلیلی برای وقت کشی نداشتیم. متاسفانه نوع مدیریت داور زمینه باخت تیم ما را فراهم کرد. بازیکنان ما سعی می‌کنند تا این باخت را جبران کنند.
علیمحمدی با حمایت از کادر فنی تیم فولاد خوزستان بیان کرد: ما جزو باشگاه هایی هستیم که بین کادر فنی، کادر مدیریت و بازیکنان هماهنگی مطلوبی وجود دارد و رعایت این سه مولفه سبب موفقیت یک تیم می‌شود.
وی با اشاره به برنامه های آینده این تیم گفت: پس برگزاری بازی های پیش رو امیدواریم بتوانیم در اسیا نیز بدرخشیم.
و با سرمایه گذاری مناسب کارخونه فولاد خوزستان اگر بتوانیم به اسیا رویم باتوجه به زیر ساخت های موجود می‌توانیم بهترین نتیجه را گرفته و نماینده خوبی برای کشور باشیم.
مدیر عامل شرکت فولاد خوزستان در پایان تصریح کرد: برنامه ما این است تا بتوانیم بازیکنان خود را از آکادمی این تیم تامین کنیم و هدف ما این است که با سرمایه گذاری در محله های کم برخوردار شهرستان های خوزستان بازیکنان با استعدادی را پرورش دهیم.
 

تگ ها


فوتبال ایران فولاد فولاد خوزستان نساجی مازندران نساجی مازندران-فولاد خوزستان لیگ برتر خلیج فارس فوتبال