مدیرعامل فولاد، پی‌گیر مسائل حقوقی ذوب‌آهن!

سعید آ‌ذری مدیرعامل سابق باشگاه ذوب‌آهن و حال حاضر فولاد خوزستان در مورد پرونده رضا شکاری و اقدامات انجام شده توضیحاتی ارائه داد...

مدیرعامل فولاد، پی‌گیر مسائل حقوقی ذوب‌آهن!

به گزارش مدال، سعید آذری در مورد اینکه باشگاه روبین‌کازان بابت حق رشد رضا شکاری محکوم به پرداخت ۱۰۵ هزار یورو (بیش از یک میلیارد و چهارصد میلیون تومان) به باشگاه ذوب‌آهن اصفهان شده است، اظهار داشت: همانطور که قبلا گفته بودم به شدت دنبال این پرونده هستم. درست است که از ذوب‌آهن جدا شدم، اما پیگیر حق مملکتم هستم.
وی ادامه داد: بعد از دوسال پیگیری فیفا رای داد که باشگاه روبین‌کازان باید مبلغ ۹۵ هزار یورو را بابت حق رشد شکاری و ۱۰ هزار یورو هم بابت دیرکرد به باشگاه ذوب‌آهن پرداخت کند. البته پرونده در دو جنبه فسخ غیرقانوی قرارداد شکاری با ذوب‌آهن و انتقال غیرقانونی این بازیکن به روبین‌کازان هم در جریان است.
مدیرعامل سابق باشگاه ذوب‌آهن اصفهان خاطرنشان کرد: باشگاه روبین‌کازان ظرف مدت ۳۰ روز باید این مبلغ را به باشگاه ذوب‌آهن پرداخت کند ضمن اینکه این رای غیرقابل اعتراض هم هست.
آذری در پاسخ به این سوال که در خصوص دوجنبه دیگر پرونده یعنی فسخ غیرقانونی شکاری با ذوب‌آهن و انتقال غیرقانونی این بازیکن به روبین‌کازان چه زمانی و با چه کیفیتی رای صادر خواهد شد، گفت: برای این قسمت در دو بخش غرامت مالی و محرومیت درخواست داده‌ایم. در مورد جریمه مالی یک مبلغ استثنایی و تاریخی را خواستار شده‌ایم. ما با خود شکاری طرف نیستیم و علیه روبین‌کازان شکایت کرده‌ایم، اما ممکن است خود شکاری هم با محرومیت روبرو شود.
وی ادامه داد: پولی که ما الان در این پرونده برنده شدیم (۱۰۵ هزار یورو) بابت حق رشد بود و پولی که بابت غرامت فسخ یک‌طرفه و غیرقانونی خواسته‌ایم حق ترانسفر است.
مدیرعامل پیشین باشگاه ذوب‌آهن در پایان گفت: وکیل ایتالیایی که من برای این پرونده گرفتم به شدت دنبال این است تا در دو جنبه دیگر پرونده هم رای به نفع ذوب‌آهن صادر شود. او به من تاکید کرد که به خاطر ذوب‌آهن و شرافت کاری خودش دنبال این پرونده است. من به عنوان یک مدیر ایرانی تمام تلاشم را انجام دادم تا پول به بیت‌المال مملکتم برگردد.

بیشتر بخوانید:

آذری: به عشق هواداران فولاد به جهنم هم می‌روم

تگ ها


ذوب آهن فولاد خوزستان سعید آذری مدیر عامل فولادخوزستان پرونده شکاری رضا شکاری لیگ برتر فوتبال ایران فولاد خوزستان ذوب آهن لیگ برتر خلیج فارس فوتبال