مدیرعامل مس: امسال خیلی از تیم‌ها زمین می‌خورند

مجید زین‌الدینی مدیرعامل تیم تازه صعود کرده مس رفسنجان نسبت به قرارداد بازیکنان فوتبال هشدار داد....

به گزارش ورزش سه، مدیرعامل باشگاه مس رفسنجان با انتقاد از قانون منع حضور بازیکنان و مربیان خارجی عنوان کرد که این قانون باعث افزایش سرسام آور قیمت بازیکنان شده است. او در این گفتگوی رادیویی درباره وضعیت نقل و انتقالات تیمش گفت: هنوز برای یکی دو نفر جا برای خرید داریم، امسال با قانونی که برای خارجی‌ها گذاشته شد، دو تا اتفاق خیلی بد رخ داد، برای تیم‌های مثل ما و آلومینیوم اراک که تازه به لیگ برتر آمدیم، از خیلی لحاظ بد شد. از یک طرف قیمت بازیکنان خیلی بالا رفت، مخصوصا بازیکنانی که در خط حمله بازی می‌کردند و از طرف دیگر تیم‌های دیگر بازیکنان خارجی داشتند و قرارداد آنها را تمدید کردند و ما که بازیکن خارجی نداشتیم نگذاشتند که بازیکنی جذب کنیم؛ هم توی بحث قیمت بازیکن‌ها و هم اینکه ما به عنوان تیم تازه وارد، آمدن بعضی بازیکنان با اما و اگر بود و بازیکنان برای آمدن به تیم‌هایی مثل ما و آلومینیوم اراک زیاد استخاره می‌گیرند!


وی درباره اینکه با این قانون مخالف است یا خیر هم گفت: ما با این قانون صد در صد مخالفیم. اگر این قانون می‌خواهد اجرا شود برای همه اجرا شود و اگر نه برای هیچ تیمی اجرا نشود. ضمن آنکه قیمت بازیکنان وحشتناک بالا رفته است. بازیکنی که یک توپ را نمی‌تواند استپ کند قیمتش میلیاردی شده است.


مجید زین الدینی در ادامه گفت: مطمئن باشید امسال و در میانه راه خیلی از تیم‌ها به خاطر قراردادهای گران بازیکنان‌شان زمین خواهند خورد. با توجه به بند قراردادی که فدراسیون در قرارداد‌ها گذاشته و بازیکن اگر در زمان مقرر پولش را دریافت نکند می‌تواند یک طرفه فسخ کند، این دیگر واویلا است.


او درباره اینکه مس چه نتایجی را در لیگ بیستم به دست خواهد آورد هم گفت: ما میخواهیم امسال در لیگ برتر یک تیم محترم و با جایگاه مناسب باشیم. با توجه به اینکه بازیکنان ما کم تجربه‌اند و خیلی از بازیکنان به تیم ما نمی آیند و زیرا ما شهرستان هستیم و سال اولی است که به لیگ برتر می‌آییم، امسال برنامه ریزی ما این است که در لیگ بمانیم و نگاهی به رتبه‌های دهم تا هشتم هم داریم.


مدیرعامل باشگاه مس درباره اینکه شاید کار تیمش به روزهای آخر بکشد هم عنوان کرد: ما تلاش می‌کنیم کارمان به روزهای آخر و اما اگر نرسد. با توجه به اینکه تیم‌هایی که سال گذشته به لیگ برتر صعود کردند، ما کارشناسی کرده‌ایم و تیم بهتری داریم. با آقای ربیعی نیز ادامه می دهیم.


سوال آخر از وی این بود که مس رفسنجان مانند بعضی تیم‌های شهرستانی در تهران تمریناتش را پیگیری می‌کند یا خیر که پاسخ داد: ما در رفسنجان مستقر هستیم و فقط برای مسابقاتی که در تهران داریم به این شهر می‌آییم.

تگ ها


مس رفسنجان