مدیرعامل نفت مسجدسلیمان:فرزند مدیر استقلال را از رختکن بیرون انداختند!

مهران نصیریان‌دوست، مدیرعامل باشگاه نفت مسجدسلیمان اعتقاد دارد حمله به اتوبوس تیم فوتبال استقلال ممکن است کار هواداران این تیم باشد....

به گزارش مدال،مهران نصیریان‌دوست درباره تساوی یک - یک تیم‌های فوتبال نفت مسجدسلیمان و استقلال گفت: می‌توانستیم در این بازی پیروز شویم، اما فوتبال غیرقابل پیش‌بینی است. به‌هرحال بازی مقابل تیمی، چون استقلال سخت است، اما بازیکنان با تمام توان بازی کردند. هدف‌مان کسب پیروزی بود، اما تساوی نتیجه‌ای عادلانه بود.

چیزی از استقلال کم نداشتیم و می‌توانستیم پیروز شویم
وی ضمن تمجید از هواداران تیم نفت مسجدسلیمان تصریح کرد: از تماشاگران تیم‌مان به خاطر حمایت بی‌دریغ از نفت تشکر می‌کنم. بازیکنان و کادر فنی هم عملکرد بسیار خوبی مقابل استقلال داشتند و شاهد دیداری جوانمردانه بودیم. ما چیزی از استقلال کم نداشتیم و می‌توانستیم به برتری برسیم.
اکبریان نمره قابل قبولی گرفت
مدیرعامل باشگاه نفت مسجدسلیمان درباره اعتراض استقلالی‌ها به قضاوت محمدحسین اکبریان خاطرنشان کرد: ما بحثی در داوری نداریم، چون معتقدیم داور هم یک انسان است و امکان دارد اشتباهاتی داشته باشد. با احترامی که برای جامعه داوری قائل هستیم، همیشه نظر آن‌ها برای ما محترم است. داوران شاید ناخواسته اشتباهاتی مرتکب شوند، اما عمدی در آن نیست و هیچ داوری حاضر نمی‌شود اعتبارش را زیر سؤال ببرد. ما اعتراضی به داور نداشتیم و فکر می‌کنم اکبریان نمره قابل قبولی گرفت. قضاوت او در مجموع عادلانه بود.
مشغول بررسی موضوع حمله به اتوبوس استقلال هستیم
نصیریان‌دوست در واکنش به فیلم منتشر شده توسط باشگاه استقلال درباره حمله به اتوبوس شاگردان استراماچونی گفت: من آن زمان در ورزشگاه نبودم، اما مشغول بررسی موضوع هستیم. تا زمانی که در ورزشگاه بودم، بازی در سلامت کامل برگزار شد و کوچک‌ترین حاشیه‌ای نداشت، اما هر ادعایی وجود دارد، قابل بررسی است.
ورزشگاه شهیدبهنام محمدی اشکالاتی از لحاظ ساختار‌های امنیتی دارد
وی در مورد ادعای باشگاه استقلال مبنی بر اینکه نماینده یگان ویژه در جلسه پیش از مسابقه معتقد بود ورزشگاه شهیدبهنام محمدی از نظر امنیتی آماده برگزاری بازی نیست، بیان کرد: این ورزشگاه در مرکز شهر مسجدسلیمان قرار دارد و کنار مناطق مسکونی و بانک‌هاست. شاید یگان ویژه موضوع را از ابعاد امنیتی بررسی می‌کند. ورزشگاه شهیدبهنام محمدی ۱۰۸ سال پیش ساخته شده است و شاید از لحاظ ساختار‌های امنیتی اشکالاتی را دارا بوده و استاندارد‌های لازم را نداشته باشد.
ورزشگاه ما یکی از امن‌ترین ورزشگاه‌های کشور است
مدیرعامل باشگاه نفت مسجدسلیمان با اشاره به امنیت ورزشگاه خانگی تیمش اظهار داشت: نفت از سال ۱۳۸۸ در لیگ دسته اول حضور داشت و به جز امسال، دو فصل دیگر در لیگ برتر بوده است. اگر شرایط برگزاری مسابقات وجود نداشت، چرا تمام بازی‌های خانگی نفت در ورزشگاه شهیدبهنام محمدی برگزار شد؟ این ورزشگاه یکی از امن‌ترین ورزشگاه‌های کشور است. حتی در ورزشگاه‌های شهر‌های اصفهان، تبریز یا ورزشگاه آزادی اتفاقاتی افتاد که فدراسیون با آن برخورد کرد، اما پای کسی در مسجدسلیمان به چمن ورزشگاه باز نشد.
هواداران نفت مسجدسلیمان فقط برای تشویق تیم خود وارد ورزشگاه می‌شوند
نصیریان‌دوست با تمجید از هواداران تیم نفت مسجدسلیمان تصریح کرد: ما از هواداران فهیمی برخوردار هستیم و امنیت کامل در ورزشگاه بهنام محمدی برقرار است. معتقدم جامعه ورزشی مسجدسلیمان و هواداران تیم نفت، فوتبال را می‌فهمند و تنها برای تشویق تیم محبوب خود به ورزشگاه می‌آیند. حال ممکن است اتفاقاتی رخ دهد و برخی تماشاگرنما‌ها حرکات زشتی انجام دهند.
هواداران استقلال به بازیکنان تیم‌شان اعتراض کردند، از کجا معلوم شکستن شیشه اتوبوس کار آن‌ها نیست؟!
وی با اشاره به حضور هواداران تیم استقلال در ورزشگاه و اینکه ممکن است تخلفات از سوی آن‌ها سر زده باشد، خاطرنشان کرد: از کجا معلوم است که هواداران استقلال شیشه اتوبوس این تیم را نشکستند؟! مگر روی پیشانی هوادار متخلف نوشته شده بود که متعلق به تیم نفت است؟! ما به هواداران استقلال جایگاه دادیم و ۴۰۰ تماشاگر این تیم در ورزشگاه بودند. هواداران استقلال پس از تساوی بازی، خیلی به بازیکنان تیم خود اعتراض داشتند و حتی آن‌ها را بی‌غیرت خطاب کردند.
اگر اتفاقی رخ داده، به خاطر این بوده که استقلال نتوانست انتظارات تماشاگران را برآورده کند
مدیرعامل باشگاه نفت مسجدسلیمان با بیان اینکه هواداران این تیم مشکلی ایجاد نکردند، گفت: نیرو‌های امنیتی گزارشی به باشگاه ارسال نکرده‌اند و اگر اتفاقی هم رخ داده، به خاطر این بوده که استقلال نتوانسته انتظارات هوادارانش را برآورده کند. این حاشیه‌ها هم احتمالاً نشانه اعتراض تماشاگران استقلال بوده است.
بازیکنان استقلال به جای استقبال از درخواست هوادار، او را از رختکن بیرون انداختند!
نصیریان‌دوست در مورد درگیری یکی از هواداران نفت با جواد زرینچه، سرپرست تیم استقلال اظهار داشت: من آنجا نبودم که بخواهم قضاوت کنم، اما شنیده‌ها حاکی از آن است که یک نفر از مدیران استقلال درخواست کرد که فرزندش به رختکن تیم بیاید و با بازیکنان این تیم عکس بگیرد. استقلال یکی از تیم‌های محبوب کشور است، اما بازیکنان این تیم به جای اینکه از درخواست این پدر استقبال کنند، او را از رختکن بیرون انداختند! او ناراحت بود و می‌گفت بازیکنان استقلال باید از او و فرزندش عذرخواهی کنند.
بازیکنان ما با هواداران عکس یادگاری می‌گیرند
وی درباره نامعقول بودن درخواست هوادار نفتی‌ها تصریح کرد: فوتبال ورزش بسیار محبوبی است و از پیرمرد تا بچه‌ها می‌توانند آن را نقد کنند. اگر دوست داشتن در کار نباشد، پس فوتبال برای چیست؟ تمام شوق و ذوق این کودک این بود که با بازیکنان استقلال عکس بگیرد. بازیکنان ما با هواداران عکس می‌گیرند و سوشا مکانی هم با ده‌ها نفر عکس یادگاری گرفت. این‌ها باید اخلاق را رعایت کنند، چون در سردر باشگاه‌ها همیشه نام «فرهنگی - ورزشی» ثبت می‌شود.
مکانی به بازی با سپاهان می‌رسد
مدیرعامل باشگاه نفت مسجدسلیمان راجع به مشکل صدور ITC سوشا مکانی تاکید کرد: ITC سوشا تا یکی دو روز دیگر و تا قبل از بازی هفته چهارم با سپاهان صادر می‌شود و به این بازی می‌رسد. مکانی از لحاظ بدنی آماده است و مشکل فنی ندارد. پس از او بعید می‌دانم بازیکن جدیدی جذب کنیم.

بیشتربخوانید:

حمله به اتوبوس استقلال در مسجدسلیمان/ ویدیو

تگ ها


لیگ برتر فوتبال ایران مهران نصیریان دوست مدیرعامل نفت مسجد سلیمان نفت مسجد سلیمان لیگ برتر خلیج فارس فوتبال