مدیرعامل پدیده: امیدواریم گل محمدی فردا برگردد

......

 

مدیرعامل باشگاه پدیده خراسان گفت: فردا برای تعیین تکلیف وضعیت باشگاه جلسه ای در استانداری برگزار خواهد شد.

به گزارش مدال، جواد وطنخواه اظهار داشت: متاسفانه مشکلات باشگاه آنقدر زیاد شده است که باید هر چه سریعتر تصمیم عاجلی در این خصوص گرفته شود. در طول فصل جاری اگر شهرداری مشهد کمک نمی کرد همین وضعیت فعلی را هم نمی توانستیم داشته باشیم.
وطنخواه با تایید کمک‌های شهرداری مشهد تاکید کرد: شهرداری تاکنون 2 میلیارد به پدیده کمک کرده است و برای ادامه کمک‌های مالی‌اش به پدیده خواهان واگذاری باشگاه است و یا این‌که مالکیت این باشگاه مشخص شود که حق هم دارند.
وی  ادامه داد: در کنار شهرداری مشهد ، برخی اسپانسرهای دیگر هم کمک کرده اند اما حرف ما این است که با این شرایط نمی شود تیمداری کرد و به یحیی گل محمدی هم حق می دهیم که از این شرایط ناراحت باشد. ما قصد داشتیم تیم را با 5 میلیارد راهی لیگ برتر کنیم اما مسئولان شرکت پدیده به ما اعلام کردند، تیم را با بودجه 14‌میلیاردی ببندیم و وعده هم دادند که این پول را برای تیم تامین می‌کنند.‌
مدیرعامل باشگاه پدیده در باره بدهی این باشگاه به کمیته انضباطی و اینکه شهرداری به تعداتش عمل نکرده است نیز گفت: شهرداری مشهد تعهدی برای پرداخت بدهی کمیته انضباطی نداشته است و همانطور که گفتم ۲میلیارد تومان هم کمک کردند.با این حال در ابتدای فصل شهرداری لطف کرد و بخش عمده ای از این بدهی که در حدود ۷۰۰ میلیون تومان را بود را پرداخت کرد و حالا حدود ۲۷۳ میلیون تومان آن باقی مانده است که به دنبال تامین آن هستیم.برای همین بازی با نفت مسجد سلیمان هم با توجه به اولتیماتوم فدراسیون، اداره کل ورزش و جوانان و هیات فوتبال رایزنی کردند و توانستند برای پرداخت این رقم وقت اضافه بگیرند.
مدیرعامل باشگاه پدیده خراسان درباره شرایط سرمربی این تیم گفت: واقعا با توجه به شرایطی که داریم و نتایج بسیار خوبی که داریم باید از همه بازیکنان و کادر فنی تشکر کنم. همانطور که گفتم گل محمدی حق دارد ناراحت باشد و اعتراض کند. تیم ما صدر جدول لیگ برتر است آن هم با دست خالی. خوشبختانه قرار است فردا یکشنبه جلسه ای در استانداری خراسان رضوی برگزار شود و درباره شرایط باشگاه تعیین تکلیف شود. امیدوار هستم با برگزاری این جلسه و مشخص شدن شرایط بتوانیم فردا خبر خوشی بدهیم و دوباره شرایط حضور گل محمدی را فراهم کنیم.

تگ ها


لیگ برتر خلیج فارس فوتبال