مدیری که در روز روشن دروغ می‌گوید: توهین نه، شوخی بود!

مائوریزیو ستی رئیس باشگاه ورونا توهین نژادپرستانه هوادارانش علیه ماریو بالوتلی در دیدار دیروز را انکار کرد، اقدامی که جنجال بسیار زیادی به پا کرده است....

به گزارش مدال، در جریان دیدار روز گذشته برشا برابر ورونا هواداران تیم میزبان علیه بالوتلی مهاجم برشا توهین‌های نژادپرستانه داشتند که با واکنش سوپر ماریو و ترک زمین توسط او همراه شد. هرچند بالوتلی دقایقی بعد به زمین بازگشت و از قضا توانست دروازه ورونا را با یک شلیک زیبا باز کند اما آن لحظات تلخ در خاطر او ماند.

مائوریزیو ستی رئیس باشگاه ورونا اما اعتقاد دارد هواداران تیمش هرگز علیه بالوتلی شعار سر ندادند: «هواداران ورونا خاص هستند. آنها حس شوخ‌طبعی جالبی دارند. دیروز شوخ‌طبعانه شعار سر دادند و هرگز نژادپرستانه نبودند، اگر شعار نژادپرستانه می‌شنیدیم باشگاه اول از همه آن‌ را سرکوب می‌کرد. شاید یک یا دو نفر بودند که آنها را شناسایی خواهیم کرد. در تیم خود ما چندین بازیکن رنگین‌پوست حضور دارند پس ما اولین نفر مخالف با نژادپرستی هستیم.»

او ادامه داد: «من ماریو را می‌شناسم و او انسان حساسی است. اما در ورزشگاه اتفاقی رخ نداد. با این حال من در صحبتی که با او داشتم از طرف افراد توهین‌کننده عذر خواستم اما رسانه‌ها از کاه کوه می‌سازند!»

اظاهرات ستی اما با انتقادات فراوانی در ایتالیا روبه‌رو شده است زیرا شعار‌ها و سر و صدا‌ها از گیرنده‌های تلویزیونی به راحتی شنیده میشد.

بیشتر بخوانید:

واکنش سوپر ماریو به نژادپرستان/ ویدیو

تگ ها


ماریو بالوتلی هلاس‌ـــورونا برشا سوپر ماریو تبعیض نژادی توهین نژادپرستانه حملات نژادپرستانه نژادپرستی نژادپرستی در ایتالیا توهین به بالوتلی ماریو بالوتلی هلاس ورونا برشا سری آ فوتبال