مدیر آژاکس: به بایرن و رئال تخفیف نمی دهیم

ادوین فن در سار مدیر باشگاه آژاکس از جدایی احتمالی دو بازیکن کلیدی این تیم خبر داد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، هفته گذشته بود که لیگ فوتبال هلند نیمه تمام اعلام شد. آژاکس و آلکمار سهمیه لیگ قهرمانان را کسب کردند ولی تیمی به عنوان قهرمان معرفی نشد. تصمیم به نیمه تمام ماندن لیگ هلند، انتقادات زیادی را نیز به دنبال داشت اما در هر صورت هلندی ها به دلیل شیوع کرونا و برای حفظ سلامتی بازیکنان، رای به نیمه تمام گذاشتن فصل ۲۰-۲۰۱۹ دادند.

به این ترتیب تیم های هلندی از حالا باید خود را برای فصل بعد مهیا کنند. باشگاه آژاکس که سال گذشته چند بازیکن مهم خود را از دست داد، انتظار دارد تا شش یا هشت بازیکن نیز در تابستان پیش رو راهی تیمی دیگر شوند اما طبق ادعای فن درسار، تنها دو بازیکن کلیدی را از دست خواهند داد.

یکی از آنها قطعا دانی فان دبیک است که سال گذشته مورد توجه رئال قرار داشت. بایرن مونیخ نیز خواهان جذب این هافبک خوش نقش است. رقم انتقال او سال گذشته ۶۰ میلیون یورو بود ولی در دوران پساکرونا بعید به نظر می رسد که باشگاهی حاضر به پرداخت چنین مبلغی شود.

ادوین فن درسار در این رابطه گفت:« سال قبل با فان دبیک، تالیافیکو و اونانا توافق کردیم که یک فصل دیگر با ما بمانند. قول دادیم که یک سال بعد، شرایط بهتری برای جدایی خواهند داشت.

 باشگاه بایرن گفته است که پس از شیوع کرونا، پارامترهای نقل و انتقالات، تغییر پیدا خواهند کرد و خبری از خریدهای ۱۵۰ تا ۲۰۰ میلیون یورویی نخواهد بود. احتمالا نیز حرف آنها درست است ولی بعید می دانم از ارزش بازیکنان ما به میزان زیادی کاسته شده باشد. برای باشگاه های خریدار، مطرح کردن چنین ادعایی آسان است. بایرن، رئال و دیگر باشگاه های خریدار نباید انتظار داشته باشند که ما برای فروش بازیکن، ۵۰ درصد تخفیف بدهیم. آنها باید این مساله را فراموش کنند.»

بیشتر بخوانید:
فصل برای مهاجم رئال مادرید به پایان رسید؟

اینتر؛ رقیب بارسا و رئال برای جذب ستاره بایرن

 

 

تگ ها


بایرن مونیخ دانی فن دبیک ادوین فان درسار فوتبال جهان آژاکس رئال مادرید فوتبال