مدیر آکادمی یزدی: اردوی ما تفریحی بود نه ورزشی!

بعد از ماجرای تلخ غرق شدن دو نوجوان یزدی در گرجستان، همه نگاهها به سمت مدیر این آکادمی رفت و خیلیها او را مسئول این فاجعه میدانند ......

   بعد از ماجرای تلخ غرق شدن دو نوجوان یزدی در گرجستان، همه نگاه‌ها به سمت مدیر این آکادمی رفت و خیلی‌ها او را مسئول این فاجعه می‌دانند. اما او در گفتگو با برنامه 90 خودش را از هر اتهامی مبرا دانست. توضیحات محمدی مسئول آکادمی فوتبال یزد و دفاعیات او را بخوانید:

هیچ اجباری نبود
ابتدا قرار بود که اردوی به کشور مالزی انجام شود اما با توجه به اینکه شورای برون مرزی مجوز این سفر را صادر نکرد، تصمیم گرفتیم که اردوی گرجستان را ببریم. البته برای این اردو هیچ اجباری در کار نبود. قرار بر این بود که هر کسی که اعلام آمادگی کرد و پاسپورت خود را تحویل داد اما بعد از آن از سفر انصراف دهد، خسارت ۵ میلیون تومانی از ایشان بگیریم چون به باشگاه ضرر می زد.

اردوی ما تفریحی بود
ما جلسه ای با والدین بچه ها گذاشتیم و توضیح دادیم که اگر هر گونه مشکلی در خصوص بی نظمی یا موارد دیگری در این اردو پیش بیاید، باشگاه هیچ مسئولیتی ندارد چون این یک اردوی تفریحی است و اردوی ورزشی نیست. خدا را شکر که بچه ها بیمه مسافرتی سینا هستند. در این خصوص باشگاه هیچ مسئولیتی ندارد و می توانند این مسائل را از بیمه پیگیری کنند.

با فساد در فوتبال مبارزه می‌کنیم!
اگر کسی بیاید و بگوید که در این یکی دو سال بنده یک هزار تومان از او دریافت کردم، من در هر مرجع قانونی به او پاسخگو خواهم بود اما همه این مسائل که پیش آمده به خاطر این است که همه می خواهند ما را که برای مبارزه با مفاسد فوتبال کار می کنیم، زمین بزنند. اما به امید خدا ما به کار خودمان ادامه می دهیم و با فساد در فوتبال مبارزه می کنیم.

تگ ها


فوتبال