مدیر بارسا: بازگشت نیمار غیرممکن نیست

......

 

نیمار تابستان 2017 در انتقالی پرحاشیه راهی پی اس جی شد. باشگاه پاریسی بند فسخ 222 میلیون یورویی او را پرداخت کرد تا گران ترین انتقال تاریخ فوتبال را رقم بزند.

به گزارش مدال، یک سال بعد اما به نظر می رسد که نیمار از پیوستن به پی اس جی پشیمان است و علاقه دارد به لالیگا بازگردد.

برای او تنها دو راه وجود دارد. یا پیوستن به رئال و یا بازگشت به بارسلونا. چندی پیش نشریه موندودپورتیوو با انتشار گزارشاتی ادعا کرد که نیمار در تماس با هم تیمی های سابقش از علاقه خود برای بازگشت خبر داده است. در مادرید اما معتقدند که بازگشت نیمار به بارسا بسیار دشوار است و او اگر به لالیگا برگردد، راهی رئال خواهد شد. نیمار اما تمامی این شایعات را رد کرد و از علاقه اش برای ماندن در پی اس جی خبر داد.

پپ سگورا، مدیر اجرایی بارسلونا در پاسخ به سوالی در مورد بازگشت نیمار گفت:« بازگشت نیمار در حال حاضر جزو برنامه‌های ما نیست؛ ولی آن را غیرممکن هم نمی دانم.

قبلا گفته ام که هر بازیکن جوانی که برای پول از بارسلونا برود، دیگر برنمی‌گردد. این اصل هنوز هم پابرجا است. اما وضعیت نیمار به کلی متفاوت است چون درباره بازیکنی که در حال طی کردن پروسه یادگیری است، صحبت نمی‌کنیم. بحث بازیکنان حرفه‌ای است و بسته به وضعیت بازار نقل و انتقالات، باید ببینیم چه چیزی برای باشگاه انتخاب بهتری است.»

تگ ها


لیگ برتر خلیج فارس فوتبال