مدیر بایرن: چیزی تا جذب دمبله فاصله نداشتیم

مدیر فنی سابق بایرن فاش ساخت که سال ۶۲۰۱۷ برای جذب عثمان دمبله تا فرانسه هم رفتند ولی او بارسا را می خواست....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، روزها سپری می‌شود و همچنان عثمان دمبله هیچ پاسخ مشخصی به پیشنهاد تمدید قرارداد بارسلونا نمی دهد. ژاوی اخیراً تأکید کرده بود که قرارداد این ستاره فرانسوی تمدید شود اما این وضعیت باعث شده که باشگاه بارسلونا تا حدود زیادی بی‌خیال عقد قرارداد جدید با این بازیکن شده باشد.

ال چیرینگیتو اخیرا ادعا کرد که دمبله به ژاوی اطلاع داده است که در پایان فصل جدا خواهد شد و قصد ماندن ندارد. مقصد بعدی او می تواند تیمی در لیگ برتر و حتی بایرن مونیخ باشد.

در آلمان معتقدند که حسن صالح حمیدزیچ مدیر ورزشی بایرن علاقه خاصی به ستاره فرانسوی دارد.

علاقه بایرن به دمبله اما به یکی دو سال اخیر بر نمی گردد. او تابستان ۲۰۱۶ که به دورتموند پیوست، از بایرن هم پیشنهاد داشت. مایکل رشکه مدیر فنی سابق بایرن در این رابطه گفت:« استعداد یاب های ما فصل ۱۶-۲۰۱۵ بازی های دمبله را زیر نظر داشتند و حتی خودم چندین بار نیز برای تماشای بازی او به ورزشگاه رفتم. ما اطمینان داشتیم که دمبله می تواند بازیکن مهم و تاثیرگذاری باشد ولی او در نهایت به دورتموند رفت.

با کارل هاینس رومینیگه(مدیر اجرایی سابق بایرن) به فرانسه رفتیم و با پسر مالک باشگاه رن و مدیر ورزشی باشگاه هم گفت و گو کردیم. پیشنهادمان را ارائه کردیم ولی پاسخ شنیدیم که دمبله فقط می خواهد به بارسلونا برود و اینکه اگر به بایرن بیاید، امکان انتقالش به بارسا کاملا منتفی خواهد شد. در واقع دمبله می دانست که اگر به دورتموند برود، مسیری کوتاه تر تا بارسا خواهد داشت.»

تگ ها


بایرن مونیخ فوتبال جهان بایرن مونیخ Bundesliga فوتبال