مدیر برنامه‌ بیل به هواداران رئال: خجالت بکشید و پاهای بیل را ببوسید!

در پی انتقادات شدید علیه گرت بیل، مدیر برنامه‌های او جواب منتقدان و هواداران رئال را داد. او می‌گوید هواداران مادرید ناسپاس هستند و باید به بیل احترام بگذارند....

در پی انتقادات شدید علیه گرت بیل، مدیر برنامه‌های او جواب منتقدان و هواداران رئال را داد. او می‌گوید هواداران مادرید ناسپاس هستند و باید به بیل احترام بگذارند.

نمایش‌های اخیر بیل در ترکیب رئال به قدری بد بوده که هواداران به او مایه ننگ و فضاحت لقب داه‌اند. این انتقادات علیه بیل باعث شده تا مدیر برنامه‌های او ضمن یادآوری موفقیت‌هایی که رئال به همراه بیل به دست آورده به خبرنگاران بگوید: طرفداران رئال تا سال‌ها درباره افتخارات بیل به همراه رئال صحبت خواهند کرد. به واقع آن‌ها باید از خودشان خجالت بکشند. بیل شایسته احترام بیشتری است اما هواداران با او مانند یک لکه ننگ رفتار می‌کنند. در ۶ سالی که گرت در اسپانیا حضور داشته است او بهترین بازیکن جهان بوده است و هواداران رئال باید پای او را ببوسند!
جاناتان برنت در ادامه گفت: برخلاف اظهارات خبرنگاران اسپانیایی، بیل از حضور در لالیگا خوشحال است. او اسپانیایی بلد است و هیچ مشکلی بین او و دیگر بازیکنان رئال وجود ندارد. گرت می‌خواهد در رئال بماند و مدیران نیز او را می‌خواهند.
گرت بیل تا اینجای فصل ۱۵ بار برای رئال گلزنی کرده که شامل هتریک در فینال جام جهانی باشگاه‌ها بوده است. او تا امروز بیش از ۱۰۰ گل برای بلانکو به ثمر رسانده و بیش از ۲۰۰ بار هم لباس قوهای سفید مادرید را بر تن کرده است.