مدیر تیم ذوب آهن: مسلمان انتظارات را برآورده نکرد

مدیر تیم فوتبال ذوبآهن با بیان اینکه مشکل محسن مسلمان فقط فنی است گفت: انتظاری که از این بازیکن میرفت اصلاً برآورده نشده است و تکلیف او سهشنبه مشخص خواهد شد ......

مدیر تیم فوتبال ذوب‌آهن با بیان اینکه مشکل محسن مسلمان فقط فنی است گفت: انتظاری که از این بازیکن می‌رفت اصلاً برآورده نشده است و تکلیف او سه‌شنبه مشخص خواهد شد.

به گزارش مدال، مجید حاج‌رسولی‌ها درباره اینکه گفته می‌شود محسن مسلمان از تیم فوتبال ذوب‌آهن اخراج شده, گفت: اینکه مسلمان اخراج شده, شایعه‌ای است که در فضای مجازی پیچیده است. اصلاً اینطور نیست و این موضوع صحت ندارد. مسلمان فقط مشکلات فنی دارد و در تمرینات فعالیت مناسبی ندارد و با دل و جان تمرین نمی‌کند. بحث مسلمان فقط مشکل فنی است.

وی با بیان اینکه مسلمان کماکان جزو نفرات تیم فوتبال ذوب‌آهن است, افزود: قرار است روز سه‌شنبه جلسه‌ای با حضور مسلمان و آذری (مدیرعامل باشگاه) برگزار و تکلیف این بازیکن مشخص شود. مسلمان از ابتدا بازیکن مدنظر نمازی بوده و آذری و باشگاه نیز برای جذب این بازیکن تلاش زیادی کرده‌اند. امیدواریم مسلمان قابلیت‌هایی که دارد را به خوبی نشان دهد, چون انتظاری که از این بازیکن می‌رفت اصلاً برآورده نشده است.

مدیر تیم فوتبال ذوب‌آهن درباره علت غیبت مسلمان در بازی هفته گذشته مقابل صنعت نفت, عنوان کرد: مسلمان شنبه به کمیته اخلاق رفته بود, روز یکشنبه نیز در تهران ماند و نتوانست به اصفهان بیاید و در تمرین این روز هم شرکت نکرد, برای همین نمازی ترجیح داد مسلمان را برای این بازی از لیست خارج کند.

حاج‌رسولی‌ها راجع به اینکه دلیل حضور مسلمان در کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال چه بوده است, خاطرنشان کرد: عکسی مربوط به قلیان کشیدن مسلمان چاپ شده که برای همین موضوع او دوباره به کمیته اخلاق احضار شده بود. هنوز از خروجی جلسه کمیته اخلاق اطلاع چندانی ندارم اما شنیده‌ام عکس منتشر شده قدیمی بوده است.

وی درباره وضعیت ذوب‌آهن تصریح کرد: وضعیت تیم بد نیست و در بازی اخیر مقابل صنعت نفت رضایت‌مندی از تیم بالا بود و توانستیم فوتبال مالکانه‌ای را به نمایش بگذاریم. تعطیلات پیش روی لیگ برای خیلی خوب است و می‌توانیم از این فرصت به خوبی استفاده کنیم تا با قدرتی بیشتر مسابقات را از سر بگیریم. از روز شنبه تمرینات تعطیل است و قرار است بعد از 3 روز از سه‌شنبه تمرینات از سرگرفته شود.

مدیر تیم فوتبال ذوب‌آهن  درباره اینکه آیا قرار است بازهم بازیکن جدیدی به این تیم اضافه شود گفت: رحیم زهیوی را به تازگی جذب کرده‌ایم و احتمال دارد یک بازیکن دیگر را هم به تیم اضافه کنیم.

تگ ها


ذوب آهن لیگ برتر خلیج فارس فوتبال