مدیر رسانه ای پرسپولیس مصاحبه با سایت عربی را تکذیب کرد!

مدیر رسانه‌ای تیم فوتبال پرسپولیس گفت: مصاحبه‌ای درباره پرونده شکایت النصر عربستان نداشته‌ام و سایت عربی شیطنت کرده است....

به گزارش مدال و به نقل از مهر، علیرضا اشرف، با اشاره به صحبت‌هایی که امروز از قول او در سایت عربی زبان «کوره» مبنی بر «آخرین وضعیت شکایت النصر از پرسپولیس / رای به زودی صادر می‌شود» در سایت عربی زبان کوره منتشر شد اظهار کرد: متاسفانه مصاحبه‌ای از قول من در سایت کوره منتشر شده که کاملاً کذب است. من اصلاً هیچ اظهارنظری در این زمینه چه با رسانه‌های داخلی و چه خارجی نداشته‌ام.

مدیر رسانه‌ای تیم فوتبال پرسپولیس ادامه داد: این سایت با شیطنت، صحبت‌هایی را از جانب من مطرح کرده در حالی که در باشگاه پرسپولیس هیچ اظهارنظری درباره پرونده شکایت النصر انجام نشده است چرا که مسأله حقوقی بوده و به غیر از وکیل پرسپولیس که وکالت این پرونده را بر عهده دارد هیچ فردی در باشگاه در این رابطه صحبت نمی‌کند. من که کارم امور رسانه‌ای است و از تمام ابعاد مربوط به این موضوع آگاه هستم به هیچ وجه اجازه نمی‌دهم کسی بخواهد با اسم و اعتبار اسم بزرگ باشگاه بازی کند.

او در پایان گفت: مباحثی که در این زمینه مطرح شده نیز کاملاً جهت‌دار و در جهت ضربه زدن به منافع پرسپولیس بوده است. از رسانه‌های محترم نیز خواهشمندیم قبل از ترجمه و بازنشر اینگونه اخبار با توجه به اغراض مشخص اینگونه رسانه‌ها و همینطور منافع فوتبال کشور اقدام کنند.

بیشتر بخوانید:

ترکیب متفاوت پرسپولیس بدون ملی پوشان در بازی تدارکاتی

تمرین اختصاصی محمد انصاری و روستایی در روز بازی تدارکاتی پرسپولیس

 

 

تگ ها


علیرضا اشرف باشگاه پرسپولیس تیم فوتبال النصر عربستان فوتبال ایران لیگ برتر خلیج فارس فوتبال