مدیر رسانه باشگاه تراکتور: تیم را از حواشی و جنجال‌ها دور کردیم

وحید خوش‌زرع مدیر ارتباطات و رسانه باشگاه تراکتور در مورد شرایط این تیم، وضعیت رضا شکاری و عملکرد شاگردان مصطفی دنیزلی در لیگ برتر نوزدهم صحبت کرد...

وحید خوش‌زرع مدیر ارتباطات و رسانه باشگاه تراکتور در مورد شرایط این تیم، وضعیت رضا شکاری و عملکرد شاگردان مصطفی دنیزلی در لیگ برتر نوزدهم صحبت کرد

به گزارش مدال و به نقل از دفتر ارتباطات و رسانه باشگاه فرهنگی، ورزشی و اقتصادی تراکتور، وحید خوش‌زرع، عصر دیروز در گفت‌وگو با رادیو ورزش اظهار کرد: این فصل، تراکتور رویکردی به دور از حاشیه و به دور از جنجال‌های خبری در بخش رسانه ایجاد کرده و سعی کرده‌ایم محتواهای خبری اعم از گزارش خبری، تصویر، فیلم و گرافیک را از طریق منبع رسمی باشگاه تولید و برای عموم دنبال‌کنندگان منتشر کنیم.  وی در خصوص آخرین وضعیت تیم تراکتور افزود: خداراشکر امسال نتایج خوبی گرفته‌ایم و با کسب چهار برد و دو تساوی با اختلاف تفاضل گل  در رده دوم جدول حضور داریم و تلاش می‌کنیم روند خوب نتیجه‌گیری خود را حفظ کنیم.

خوش‌زرع در خصوص بازی نکردن رضا شکاری نیز گفت: شکاری بازیکن جوان و ملی‌پوش ماست و قابلیت‌های بسیار خوبی دارد که به تیم اضافه شده است؛ اما هر سرمربی سیاست‌های خاص خودش را دارد. آقای دنیزلی در ابتدای فصل سعی کرده استخوان‌بندی تیمش را محکم ببندد و البته اعتقاد خاصی به جوانان دارد و برنامه‌های ویژه‌ای درخصوص تزریق این جوانان به ترکیب اصلی دارد.

وی با بیان این ‌که اگر مشکلی در خصوص رضا شکاری وجود داشت، نمی‌توانستیم قرارداد این بازیکن را ثبت کنیم، افزود: تیم تراکتور، بازی‌های سختی در ادامه ماراتن لیگ و جام حذفی پیش رو دارد و قطعاً از تمام بازیکنان در این رقابت‌ها استفاده می‌شود که شکاری نیز از این قاعده مستثنی نیست.

مدیر ارتباطات و رسانه باشگاه تراکتور، همچنین درباره محل انجام بازی مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی مقابل نود ارومیه خاطرنشان کرد: هنوز محل برگزاری این دیدار اعلام نشده و با توجه به این‌که شهرستان سلماس نیز زمین چمن خوبی دارد، بازی کردن در این ورزشگاه نیز به عنوان پیشنهاد مطرح شده است. به هر حال ما مشکلی در این خصوص نداریم و تیم نود ارومیه به عنوان میزبان، هر کجا را که اعلام کند، ما تابع تصمیمات آن‌ها هستیم.

خوش‌زرع بیان کرد: همانطور که پیش از این نیز اطلاع‌رسانی کرده بودیم، مازولا، بازیکن برزیلی تراکتور پس از اتمام دوره مداوایش در ترکیه، روز گذشته به ایران بازگشت و از امروز نیز در تمرینات تیم حاضر شد و همپای سایر بازیکنان به تمرین پرداخت.

بیشتر بخوانید:

پرسپولیس دوشنبه به میدان می‌رود/ حریف احتمالی گل‌گهر سیرجان

تگ ها


تراکتور مصطفی دنیزلی رضا شکاری مازولا تراکتور لیگ برتر فوتبال ایران فوتبال