مدیر روابط عمومی استقلال: مدیران باشگاه با وکلای سرمربی در تماس هستند

مدیر روابط عمومی استقلال به جای مربیان این تیم در نشست خبری حاضر شد....

به گزارش خبرنگار مدال، در غیاب استراماچونی و دستیاران ایتالیایی اش، حامد حاجیلو پاسخگوی خبرنگاران در کنفرانس خبری بعد از بازی با پیکان بود.

مدیر روابط عمومی استقلال گفت: به دلیل شرایط خاصی که در استقلال است و همه می دانید، در نشست خبری بعد از مسابقه هیچ عزیزی تمایل به صحبت نداشت و اگر سوالی است من در خدمتتان هستم.

وی در مورد این که هیچ تلاشی از مسئولان استقلال برای حفظ استراماچونی دیده نشد گفت: همه اعضای باشگاه استقلال استراماچونی را سرمربی تیم می دانند. تمام ارکان باشگاه به دنبال حل مشکل بودند مدیرعامل و اعضای هیئت مدیره با وکلای سرمربی در تماس هستند. جناب وزیر ورزش با وزارت امور خارجه صحبت کرده اند. ما استراماچونی را سرمربی استقلال می دانیم. مشخص است که هواداران سرمربی خودشان را می خواهند با توجه به نتایج خوبی که گرفته است.

وی در مورد بحث مالی قرارداد باشگاه استقلال با استراماچونی گفت: به هر حال مدیریت استقلال تمام تعهدات مالی خود را به بهترین شکل با سرمربی انجام داده است. مسائل مالی و پولی وجود دارد که به آن اشراف دارید و توضیحات مختلف را در رسانه‌های متفاوت خوانده‌اید و اعضای هیأت مدیره و باشگاه استقلال هم در این مورد صحبت‌هایی انجام داده‌اند. ما در جریان همه چیزها بوده‌ایم به جز جدایی یک باره استراماچونی.

 وی در پاسخ به این سوال که امروز خبری در رسانه‌های ایتالیا منتشر شده مبنی بر اینکه استراماچونی گفته اگر مطالباتش پرداخت شود فردا به ایران می‌آید عنوان کرد:‌بله اسکای امروز این خبر را کار کرده بود. آنها با استراماچونی صحبت کرده‌اند که اگر مشکل حل شود او ظرف 24 ساعت برمی‌گردد. ما هم خوشبین هستیم. تمام ارکان استقلال و ورزش کشور تلاش می‌کنند خواسته هواداران را برطرف کنند تا این مربی روی نیمکت استقلال بنشیند.

 

بیشتر بخوانید:

پیکان 2 استقلال 2؛ توقف آبی‌ها در ثانیه‌های پایانی

تگ ها


باشگاه استقلال کنفرانس خبری نشست خبری مدیر روابط عمومی استقلال حامد حاجیلو فوتبال ایران استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال