مدیر روابط عمومی باشگاه نفت: قطعا با سپیدرود بازی می کنیم

پس از صحبتهای مهدی تاج و حیدر بهاروند رئیس فدراسیون فوتبال و رئیس سازمان لیگ،مدیر روابط عمومی باشگاه نفت مواردی را توضیح داد ......

پس از صحبتهای مهدی تاج و حیدر بهاروند رئیس فدراسیون فوتبال و رئیس سازمان لیگ،مدیر روابط عمومی باشگاه نفت مواردی را توضیح داد.

به گزارش مدال به نقل از سایت نود، حسین قدوسی مدیر روابط عمومی باشگاه نفت تهران  به سایت نود گفت: هجمه ها و حاشیه های زیادی علیه نفت تهران وجود دارد. برخی از برون و برخی از درون باشگاه در حال تخریب نفت تهران هستند. در حالیکه اکثر باشگاهها بدهی دارند و ساکت به هشت باشگاه دیگر هم نامه زده است، این نکته نباید فراموش شود که نفت تنها تیم بدهکار تیم نیست.

او درباره اینکه برخی تیم های سقوط کرده به دنبال خریدن امتیاز نفت هستند گفت: برخی تیم ها که باید فصل جاری را در لیگ دسته اول بازی کنند، به دنبال خریدن امتیاز نفت از راه لابی های پشت پرده هستند و این در حالی است که فصل گذشته پرداختی کمتری نسبت به نفت داشته اند و حدود ۲۵ میلیارد تومان بدهکار هستند. فدراسیون فوتبال که سال گذشته مقابل نقل و انتقال امتیاز تیم ها از استانی به استان دیگر ایستاد، امسال هم مطمئنا مقابل برخی تحرکات غیرفوتبالی هم مقاومت خواهد کرد. باشگاه نفت هم همانطور که آقای تاج اعلام کرده در پی دادن تضمین های لازم است.

قدوسی تاکید کرد: ۲۵ بازیکن نفت تهران به اردو رفته اند و فردا قطعا تیم نفت میزبان تیم سپیدرود در ورزشگاه تختی تهران خواهد بود. بازیکنان جدید تیم نفت مثل بازیکنان جدید هشت تیمی که مشکل دارند، نمی توانند تا دادن تضمین های لازم قراردادشان را ثبت کنند و فردا نفت تهران قطعا تضمین های لازم را خواهد داد تا بتواند در لیگ برتر حضور داشته باشد.

مدیر روابط عمومی نفت تهران در پایان گفت:آنهایی که به دنبال امتیاز نفت هستند، بهتر است به دنبال راههای فوتبالی برای رسیدن به موفقیت وحضور در لیگ برتر باشند نه با لابی های غیر فوتبالی. باز هم تاکید می کنم که تیم نفت فردا در دیدار مقابل سپیدرود رشت حاضر می شود.

 

تگ ها


اخبار روز فوتبال