مدیر شهرخودرو: رفیعی قرارداد دارد/ چند بازیکن جدید جذب می‌کنیم

مجتبی سرآسیایی مدیر تیم فوتبال شهر خودرو از جذب چند بازیکن جدید طی روزهای آتی خبر داد....

به گزارش مدال و به نقل از سایت رسمی باشگاه شهرخودرو، مجتبی سر‌آسیایی در خصوص آخرین وضعیت تیم شهرخودرو اظهار کرد: پس از منتفی شدن اردوی خارجی، تمرینات را در‌مشهد آغاز کردیم و در ادامه اردویی خوب را در اصفهان آغاز نمودیم. امروز هم دیدار تدارکاتی خوبی مقابل سپاهان برگزار کردیم که از بار فنی بالایی برخوردار بود.

وی افزود: باید از مدیریت سپاهان و امیر قلعه‌نویی بابت این میهمان‌نوازی تشکر کنیم.

سرآسیایی درخصوص آخرین وضعیت سروش رفیعی تصریح کرد: به شایعات ابدا توجه نمی‌کنیم، در تابستان رفیعی قراردادی ۲ ساله با باشگاه شهرخودرو منعقد کرده و بازیکن این تیم محسوب می‌شود. با دکتر حمیداوی مالک باشگاه نیز در این باره صحبت داشتم و بی‌توجه به شایعات و صحبت‌هایی که فضای مجازی و رسانه‌ها مطرح می‌شود، بهترین تصمیم‌گیری ممکنه را در این خصوص اتخاذ خواهیم‌کرد و اجازه نمی‌دهیم هیچیک از طرفین با مشکلی روبه‌رو شوند.

مدیر تیم شهرخودرو در رابطه با جذب بازیکن در خط حمله گفت: خبرهای خوبی برای هواداران داریم که به زودی به اطلاع خواهدرسید. با ۳، ۴ گزینه خارجی و داخلی مذاکراتی داشته‌ایم، اما تا قطعی شدن و انعقاد قرارداد از اعلام اسم آنها پرهیز می‌کنیم. با توجه به اینکه شهرخودرو یکی از چهار نماینده ایران در لیگ قهرمانان آسیاست، شک نکنید که با تلاش و مدیریت دکتر حمیداوی، مالک باشگاه شهرخودرو، کارآمدترین بازیکنان را جذب می‌کنیم تا در نیم‌فصل دوم و رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا به بهترین نتایج دست یابیم.

بیشتر بخوانید:
تساوی در بازی دوستانه/ زور سپاهان و شهر خودرو به هم نرسید

تگ ها


شهر خودرو اخبار شهر خودرو فوتبال ایران سرآسیایی سرآسیایی شهر خودرو فوتبال