مدیر عامل پرسپولیس پیگیر مالیات‌های سنواتی شد

در جلسه مشترک مالیاتی که در دفتر باشگاه برگزار شد، مدیرعامل پرسپولیس در روند بدهی‌ها و فرایند رسیدگی مالیات‌های سنواتی قرار گرفت....

مدیر عامل پرسپولیس پیگیر مالیات‌های سنواتی شد

به گزارش مدال و به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، در جلسه مشترک مالی و مالیاتی که در دفتر باشگاه برگزار شد، مدیر عامل پرسپولیس در روند بدهی‌ها و فرایند رسیدگی مالیات‌های سنواتی شرکت ورزشی فرهنگی پرسپولیس که در هیات 251 مکرر مطرح شده، قرار گرفت.

در این جلسه که با حضور محمد حسن انصاری‌فرد، فرامرز دیناروند (مدیر امور مالی) و علیرضا روزی طلب (مشاور مالیاتی) تشکیل شد، روند ایجاد و انباشت بدهی‌ها و اقدامات و پیگیری‌های انجام شده در خصوص رسیدگی‌های پرونده‌های مالیات سنوات گذشته در هیات 251 مکرر و تاکیدات و تکالیف مدیریت مورد بحث قرار گرفت.

دیناروند، مدیر امور مالی شرکت پرسپولیس گزارشی در خصوص حجم بدهی‌ها در حوزه‌های مالیاتی عملکرد، ارزش افزوده، تکلیفی و حقوق ارائه و دلایل ایجاد و انباشت آنها را ارائه کرد. وی با تاکید بر اینکه در سال‌های اخیر با انضباط مالی انجام شده، ضمن دریافت قبولی دفاتر از سوی سازمان امور مالیاتی و برخوداری شرکت از معافیت‌ها و استفاده از ظرفیت‌های قانونی در قانون مالیات مستقیم در خصوص درآمدهای مشمول معافیت، خواستار استمرار و استقرار روند بهبود و اصلاح ساختار مالی برنامه‌ریزی شده در شرکت شد.

علیرضا روزی طلب مشاور مالیاتی شرکت درخصوص روند تشکیل پرونده و شکوائیه‌های ارائه شده در دبیرخانه هیات 251 و نیز مستندات و لوایح موضوع بدهی‌های مالیاتی در چهار حوزه مالیات عملکرد، مالیات ارزش افزوده، مالیات تکلیفی و مالیات حقوق گزارشی را ارائه کرد و نسبت به فرایند رسیدگی‌های انجام شده و دستیابی به رای عادلانه و منصفانه از سوی مراجع با تعامل و سوابق موجود در سازمان امور مالیاتی اعلام کرد که بزودی پرسپولیس به نتایج مطلوبی خواهد رسید.

انصاری‌فرد نیز ضمن قدردانی از تلاش‌های انجام شده، خواستار پیگیری مستمر و اهتمام جدی نسبت به رفع مشکلات مالیاتی شرکت شد. مدیرعامل پرسپولیس تاکید کرد که سازمان امور مالیاتی همواره با باشگاه و بازیکنان تعامل و مساعدت داشته و با توجه به تکلیف مجمع شرکت به هیات مدیره درخصوص تعیین تکلیف بدهی‌های مالیاتی و نیز موضوع روند خصوصی‌سازی باشگاه، یادآوری کرد شرکت و مجموعه مدیریت باشگاه از هرگونه اقدام در این زمینه حمایت و پشتیبانی خواهد کرد.

بیشتربخوانید:

بدشانس مثل کالدرون

تگ ها


لیگ برتر فوتبال ایران بدهی مالیاتی پرسپولیس مالیات های سنواتی پرسپولیس پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال