مدیر فنی آبی پوشان در یک قدمی نیمکت سایپا

مدیر فنی آبی پوشان در بازگشت از عربستان به باشگاه استقلال اعلام کرده قصد جدایی از جمع آبی پوشان و ملحق شدن به تیم سایپا را دارد...

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، سایپا بعداز استعفای ابراهیم صادقی، محسن بیاتی نیا مدیر آکادمی باشگاه را به عنوان سرمربی موقت تیم انتخاب کرد تا در تعطیلات لیگ برتر تیم را تمرین دهد اما در زمان این انتخاب تاکید کرد محسن بیاتی نیا مربی موقت تیم است و به زودی سرمربی جدید به اردوی تیم ملحق می شود. 

گفته می شود فراز کمالوند امروز در محل دیدار دوستانه سایپا با تیم دسته اولی بادران حاضرمی شود تا از نزدیک این مسابقه را ببیند و بعداز آن وارد مذاکره جدی با باشگاه سایپا برای عقد قرارداد و هدایت تیم می شود. فراز کمالوند در ابتدای فصل مربی شاهین شهرداری بوشهر در لیگ یک بود که در میانه های راه اردوی این تیم را ترک و به عنوان مدیر فنی به تیم استقلال پیوست. او در عربستان به همراه تیم استقلال صعود به مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا را تجربه کرد و حالا در آستانه بازگشت دوباره به لیگ برتر قرار دارد. 

سایپا در هفته های باقی مانده لیگ برتر باید برای بقاء در جدول بازی ها تلاش کند. روند تیم در هفته های اخیر اصلا خوب نبوده است و سایپایی ها امیدوارند با حضور فراز کمالوند شوک تازه ای به تیم وارد شود و در نهایت سایپا با نتایج خوبی که در بازی های باقی مانده می گیرد جدا از ماندن در جدول بازی ها به رتبه ی قابل توجهی دست یابد.

بیشتر بخوانید:

مظاهری در سوفا اسکور بهترین بازیکن زمین شد

دین محمدی: تعویض‌ها نقطه قوت مجیدی در آسیا بودند

 

 

تگ ها


استقلال تهران فوتبال ایران سایپا استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال