مدیر فنی آکادمی استقلال چطور انتخاب و معرفی شد؟

مدیر فنی آکادمی باشگاه استقلال گفت: این اتفاق با نظر مثبت و پیشنهاد آقای مراغه چیان به باشگاه انجام شد تا آقای مددی حکم آن را بزند....

به گزارش خبرنگار مهر، هفته گذشته باشگاه استقلال اعلام کرد ایوب اصغرخانی از مربیان سازنده تیم‌های پایه این باشگاه به عنوان مشاور و مدیر فنی آکادمی انتخاب شد.

اصغرخانی در این رابطه به خبرنگار مهر گفت: ابتدا آقای مراغه چیان که مدیر آکادمی هستند چنین پیشنهادی را به من دادند و ایشان خواستند من مشاور و مدیر فنی آکادمی باشم. سپس این پیشنهاد را به باشگاه دادند و حکم آن توسط آقای مددی صادر و ابلاغ شد. امیدوارم شایسته این اعتمادی که به من شد باشم و در تیم‌های پایه باشگاه منشاء اثر باشم.

وی افزود: تیم‌های پایه استقلال از دهه‌های پنجاه و شصت سازنده بودند و بسیاری از بازیکنان بزرگ از گذشته‌های دور تاکنون محصول تیم‌های پایه این باشگاه بودند. اما در سالهای اخیر چرخه بازیکن سازی متوقف شده بود که امیدوارم با حضور فردی باتجربه در حوزه آکادمی مثل مراغه چیان، این چرخه بار دیگر به حرکت درآید.

مربی تیم‌های پایه آبی پوشان گفت: سعید مراغه چیان نزدیک به ۴ دهه است که به صورت حرفه‌ای آکادمی فوتبال دارد و خیلی از شاگردان او تبدیل به ستاره‌های بزرگ در فوتبال ایران شدند. او مربیان خوبی را در رده‌های پایه انتخاب کرده و در صورت حمایت لازم، آکادمی این باشگاه می‌تواند به زودی خروجی‌های زیادی را به تیم بزرگسالان و حتی دیگر تیم‌های لیگ برتری داشته باشد.

تگ ها


ایوب اصغرخانی تیم فوتبال استقلال تهران سعید مراغه چیان آکادمی فوتبال استقلال