مدیر ماشین‌سازی: معنای پنالتی برای ما گم شده است

مدیر تیم فوتبال ماشین‌سازی تبریز گفت: داور بازی منتظر رباط صلیبی و یا قطع نخاع بود که این خطا را ببیند؟...

مدیر ماشین‌سازی: معنای پنالتی برای ما گم شده است

به گزارش خبرنگار مدال، دقیقه 85 دیدار ماشین‌سازی و شهر خودرو یک صحنه جنجالی داشت که تبریزی‌ها اعتقاد دارند صحنه پنالتی بوده است. در این صحنه شاهین ثاقبی در چند متری خط دروازه پا به توپ می‌شود که اکبر صادقی از پشت تعادل او را برهم می‌زند.
سیدمحمد علوی مدیر تیم ماشین‌سازی تبریز پس از پایان این دیدار گفت: من واقعا نمی‌دانم این داورها چگونه چنین صحنه‌های آشکار را نمی‌بینند و من اعتقاد دارم که بعد از چهل ، پنجاه سالی که در این فوتبال بوده‌ام تازه متوجه می‌شوم که معنای پنالتی چیز دیگری است و یا شاید برای تیم ما فرق کرده است و یا داور بازی منتظر رباط صلیبی و یا قطع نخاع بود که این خطا را ببیند؟
مدیر تیم ماشین‌سازی ادامه داد: واقعا برای این فوتبال متاسفم که به خاطر اشتباهات یک فرد زحمات شبانه روزی یک مجموعه بر باد می‌رود و کسی هم عین خیالش نیست و صدای اعتراض ما هم که هیچگاه شنیده نمی‌شود و یا شاید برای اینکه فریادرسی داشته باشیم باید تیم پایتخت باشیم.

علوی در مورد این دیدار اضافه کرد: من از رسول خطیبی و کادر فنی‌اش و از تک تک بازیکنان تشکر می‌کنم و واقعا یک فوتبال خوب و منسجمی را ارائه دادند و حق آنها در این دیدار برد بود و ناراحتی ما نه به خاطر باخت بلکه به خاطر ناعدالتی در این دیدار بود.

بیشتر بخوانید:

خطیبی: از لحاظ فوتبالی برتر بودیم/ امیدوارم آقایان بیایند و جواب بدهند

تگ ها


ماشین سازی شهر خودرو یحیی گل محمدی رسول خطیبی لیگ برتر فوتبال ایران اشتباهات داوری ماشین سازی شهر خودرو ماشین سازی-شهر خودرو لیگ برتر خلیج فارس فوتبال