مدیر ورزشگاه فولادشهر: برای کاشت چمن جدید به صورت جهادی کار کردیم

مدیر ورزشگاه فولادشهر مدعی شد با کاری جهادی مراحل آمادهسازی این ورزشگاه به جای هشت ماه در زمانی به مراتب کوتاهتر انجام شده است ......

مدیر ورزشگاه فولادشهر مدعی شد با کاری جهادی مراحل آماده‌سازی این ورزشگاه به جای هشت ماه در زمانی به مراتب کوتاه‌تر انجام شده است.
محسن صالحی درباره تعویض چمن ورزشگاه فولادشهر اصفهان به خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم گفت: چمنی را که 20 سال در ورزشگاه فولادشهر بود، انتقال دادیم به زمین مجاور ورزشگاه و کار پهن کردن رول‌های جدید چمن را آغاز کرده‌ایم. کار برداشت و کاشت حدود 10 روز طول کشیده و هم‌اکنون زمینی که چمن آن در مکانی دیگر کاشت شده، قابل استفاده است. چمن زمین اصلی ورزشگاه فولادشهر نیز با 300 متر فاصله از این مکان کاشت شده و قرار است برای انجام تمرینات مورد استفاده بگیرد.
وی در ادامه افزود: تمام سعی‌مان این است که چمن جدید ورزشگاه فولادشهر برای بازی ذوب‌آهن مقابل حریف هندی در لیگ قهرمانان آسیا آماده بهره‌برداری شود. این روال تقریباً باید در هشت ماه انجام شود، اما به دلیل اینکه ما از قبل کار را شروع کرده بودیم و در طول کار هم جهادی عمل کردیم، می‌توانیم این انتظار را داشته باشیم تا پایان هفته کار اجرای چمن به پایان برسد. در این صورت بعد از 10 روز زمین می‌تواند قابل استفاده باشد.
مدیر ورزشگاه فولادشهر ضمن اعلام این خبر که این ورزشگاه مورد تأیید AFC است, تصریح کرد: به دلیل اینکه هر ساله کارشناسان و بازرسان AFC از فولادشهر بازدید می‌کنند ما طبق الزامات امکانات را به روزرسانی کرده‌ایم و برای همین ذوب‌آهن جزو معدود باشگاه‌هایی است که ورزشگاه ‌آن مجوز A آسیا را دارد.

تگ ها


اخبار روز ذوب آهن لیگ برتر خلیج فارس فوتبال