مدیر ورزشی رئال؟ هیچ توافقی صورت نگرفته

لوئیز کامپوس شایعات مربوط به حضورش در رئال به عنوان مدیر ورزشی را تکذیب کرد....

به گزارش "ورزش سه"، در باشگاه رئال مادرید سال هاست که پست مدیریت ورزشی تعریف نشده و کار جذب و فروش بازیکنان را خوزه آنخل سانچس و یونی کالافات مشترکا برعهده دارند. در این بین شایعاتی مبنی بر اینکه باشگاه قصد دارد یک مدیر ورزشی جدید را استخدام کند شنیده می شود.

طبق گزارش برخی رسانه ها، گزینه شماره یک رئال لوئیس کامپوس است. معمار قهرمانی لیل در فصل گذشته لوشامپیونا و نیز کسی که زمانی در موناکو مدیر ورزشی بود و با حضور ستاره هایی چون کیلیان امباپه توانست یکی از عوامل قهرمانی این تیم در فصل ۱۷-۲۰۱۶ لقب بگیرد، نزدیک تر از همیشه به رئال مادرید است.

او زمان حضور ژوزه مورینیو در رئال مادرید به مدت دو فصل مشاور مرد پرتغالی بود و فصل ۱۳-۲۰۱۲ نیز به کادر فنی اضافه شد و در واقع با فضای باشگاه به خوبی آشناست.

چندی پیش فلورنتینو پرز رئیس رئال این اخبار را تکذیب کرد و امروز لوئیز کامپوس نیز تاکید کرد که صحت ندارند:« با سران رئال رابطه خیلی خوبی دارم اما فقط همین. در مورد رئال باید بگویم که سه سال عالی را در آن جا داشتم و رابطه خوبی با مدیر و هیئت مدیره این باشگاه دارم اما در حال حاضر باید اطمینان بدهم که با هیچ فردی از باشگاه مذاکره ای صورت نگرفته و به هیچ توافقی نرسیده ام.»

تگ ها


فلورنتینو پرز رئال مادرید