مدیر ورزشی رم در رادار توپچی‌های لندن

آرسنال به دنبال مونچی، مدیر ورزشی رم است...

آرسنال به دنبال مونچی، مدیر ورزشی رم است

توپچی‌های لندن قصد دارند برای فصل بعد دست به تغییراتی در ساختار مدیریت ورزشی خود بزنند.

به گزارش مدال، تابستان امسال بود که اونای امری جانشین آرسن ونگر در آرسنال شد و حال پس از گذشت چند ماه، توپچی‌ها شانسی برای قهرمانی لیگ برتر ندارند. شرایط مالی آنها نیز تعریف چندانی ندارد و بودجه لازم برای خرید بازیکن در این تیم، قابل مقایسه با باشگاه‌هایی چون سیتی، چلسی، منچستریونایتد و لیورپول نیست.

در این شرایط سران آرسنال تصمیم گرفته‌اند تا مونچی، مدیر ورزشی مشهور اسپانیایی که هم اکنون در تیم آ اس رم مشغول فعالیت است را به خدمت بگیرند. کسی که معروف به کشف استعداد های جوان و خرید آنها با قیمتی اندک است.

طبق ادعای منابع انگلیسی، مونچی پس از دو سال کار در رم، احساس خستگی می‌کند و فشار هواداران جالوروسی که از فروش ستاره‌های شان راضی نیستند نیز مزید بر علت شده تا مونچی پیشنهاد آرسنال را قبول کند. بند فسخ او 1.1 میلیون یورو است که آرسنالی‌ها مشکلی برای پرداختنش ندارند و در حال حاضر یک امضا تا آرسنالی شدن مونچی باقی مانده است.

در صوررت رقم خوردن این انتقال، بار دیگر شاهد همکاری مونچی و امری خواهیم بود. این دو زمانی در سویا روزهای درخشانی را سپری کرده بودند. قرار است 50 میلیون یورو بودجه خرید بازیکن در اختیار مونچی قرار داده شود. این مبلغ جدای از رقمی است که از فروش احتمالی اوزیل نصیب آرسنال خواهد شد.