مدیر ورزشی سویا آینده راموس را لو داد

مونچی مدیر ورزشی سویا فاش ساخت که سرخیو راموس در مذاکره با رئال برای تمدید قرارداد است....

به گزارش "ورزش سه"، هفته هاست که صحبت پیرامون آینده کاپیتان و اسطوره باشگاه رئال مادرید یعنی سرخیو راموس به یک دغدغه و نگرانی بزرگ برای هواداران رئال مادرید تبدیل شده است. با این حال گزارش ها حاکی از آن است که رئال مادرید و سرخیو‌ راموس در راه تمدید قرارداد به بن بست رسیده اند و به نوعی اوضاع ناامید کننده به نظر می‌رسد.

طی هفته های اخیر بسیاری از رسانه‌های معتبر گزارش دادند که راموس به دنبال عقد قرارداد دو ساله با رئال مادرید شده اما فلورنتینو پرز رئیس باشگاه با این مسئله مخالف است. 

هفته گذشته در برنامه ال چیرینگیتو این ادعا مطرح شد که راموس از باشگاه سابق خود سویا پیشنهادی ۵ ساله با دستمزد ۷ میلیون یورو خالص دریافت کرده است. سویا حاضر است برای بازگرداندن راموس مبلغی بالا هزینه کند که از سوی دسته ای از هواداران سویا با استقبال مواجه نشد.

 در حالی که شایعات حکایت از بازگشت احتمالی راموس به سویا می دادند، مونچی مدیر ورزشی این باشگاه در مصاحبه با اسکای اسپورتس و در پاسخ به سوالی در مورد پیشنهاد به راموس گفت:« سرخیو بازیکن رئال است و تا جایی که مطلع شده ام، او در حال مذاکره با باشگاهش برای تمدید قرارداد است. فکر می کنم او در رئال ماندنی خواهد شد. فقط همین را می توانم بگویم.»

تگ ها


سرخیو راموس سویا فوتبال جهان رئال مادرید لالیگا فوتبال