مذاکرات بارسلونا با کلوپ آغاز شده است!

یوردی فاره، یکی از نامزدهای ریاست باشگاه بارسلونا از مذاکرات با یورگن کلوپ برای حضور در این باشگاه خبر داد....


به گزارش "ورزش سه"، زمان زیادی تا پایان دوران ریاست جوزپ بارتومئو در بارسلونا باقی نمانده و حتی اخباری در مورد احتمال برگزاری انتخابات زودهنگام نیز منتشر شده است. یوردی فاره که قصد دارد در انتخابات پیش رو نامزد شود، از برنامه های خود برای نیمکت بلوگرانا در فصول بعدی رونمایی کرده است.  


یوردی فاره گفت:"اگر رونالدو کومان خوب کار کند، مطمئنا جایگاهش را حفظ خواهد کرد. البته بدیهی است که ما نقشه راه خودمان را داریم و از همین حالا مذاکراتی با یورگن کلوپ را آغاز کرده ایم، زیرا به نظر می رسد بارسا به چنین کسی احتیاج دارد.


انتخاب رونالد لحظه ای استثنایی است و با توجه به اینکه او نامی افسانه ای در بارسلونا است، می تواند راه حل مناسبی لقب گیرد. با توجه به شخصیت کومان، من فکر می کنم او در حال حاضر گزینه خوبی باشد. حضور کومان همان چیزی بود که باشگاه به آن نیاز داشت. بهترین ها را برای کومان آرزو می کنم، زیرا چالش مقابل راهش بسیار زیاد خواهد بود.


اگر به عنوان رئیس بارسلونا انتخاب شوم کارهای زیادی پیش رو دارم، زیرا هیچکس متوجه نشده ترکیب به تغییر نسل نیاز دارد. برعکس قرارداد بازیکنان بدون معیارهای منطقی و ورزشی تمدید شده است. کاری که باید آرام آرام انجام می شد، حالا باید به طور ناگهانی و به شیوه ای آسیب زا پیش برود."
 

تگ ها


یورگن کلوپ لیورپول بارسلونا