مذاکرات بارسلونا و میلان برای انتقال ریکاردو رودریگز به نیوکمپ

بارسلونا برای ایجاد رقابت در پست دفاع چپ، چند گزینه همچون ریکاردو رودریگز و فیلیپه لوئیس را مدنظر دارد...

مدافع سوئیسی میلان، گزینه بارسلونا برای ایجاد رقابت با جوردی آلباست.

به گزارش مدال، بارسلونا قصد دارد در تابستان امسال یک مدافع چپ هم به خدمت بگیرد و نشریه کاتالونیایی اسپورت مدعی شد ریکاردو رودریگز، مدافع سوئیسی و ۲۵ ساله باشگاه میلان، یکی از گزینه‌های آبی‌اناری‌ها در فصل تابستان بوده است.

میلان در تلاش برای خرید تئو هرناندز، مدافع جوان و اسپانیایی رئال مادرید است و به نظر می‌رسد توافقات برای انتقال او به سری آ انجام شده است. اگر این انتقال نهایی شود، دیگر میلان تمایلی به حفظ ریکاردو رودریگز نخواهد داشت و بارسا می‌تواند به راحتی وی را به عنوان بازیکن جانشین برای جوردی آلبا جذب کند.

به نظر می‌رسد میلان برای فروش مدافع سوئیسی خود مبلغ ۱۵ میلیون یورو را طلب کرده و با توجه به اینکه مذاکران بین طرفین آغاز شده است، احتمالا بارسلونا مشکلی برای پرداخت این رقم نخواهد داشت و ممکن است انتقال ریکاردو رودریگز به نوکمپ به زودی نهایی شود.

ریکاردو رودریگز که دو سال قبل و از ولفسبورگ راهی میلان شده بود، طی این دو فصل ۶۹ بازی برای روسونری انجام داده اما به نظر می رسد مارکو جامپائولو، سرمربی جدید میلان اعتقاد چندانی به حفظ این بازیکن ندارد و بارسلونا می‌تواند مقصد بعدی این مدافع سوئیسی باشد. فیلیپه لوئیس، مدافع برزیلی اتلتیکومادرید از دیگر گزینه های بارسلونا برای تقویت این پست در تابستان امسال است.

اخبار مرتبط:

شیاطین سرخ به دنبال ربودن گریزمان را از چنگ بارسلونا

تگ ها


نقل و انتقالات نقل و انتقالات اروپا نیوکمپ فوتبال جهان تیم ملی سوئیس نشریه اسپورت جوردی آلبا ریکاردو رودریگز آث میلان لالیگا سری آ فوتبال