مذاکرات تمدید لائوتارو و اینتر بی نتیجه ماند

اینتر هنوز نتوانسته با لائوتارو مارتینز برای تمدید قرارداد به توافق برسد....

به گزارش "ورزش سه"، ستاره آرژانتینی در جولای ۲۰۱۸ با قراردادی به ارزش ۲۵ میلیون یورو از ریسینگ کلاب به اینتر پیوست و از آن زمان تا به حال توانسته خودش را در قامت یکی از مهم‌ترین بازیکنان نراتزوری به اثبات برساند.

لائوتارو مارتینز در این فصل نیز نمایش‌های درخشانی را در خط حمله اینتر از خود ارائه داده و در ۱۹ مسابقه برای نراتزوری موفق به ثبت ۹ گل و سه پاس گل شده است؛ موضوعی که به اینتر کمک کرده تا همچنان در کورس قهرمانی سری آ باشد. همچنین هماهنگی فوق العاده ای بین لائوتارو و روملو لوکاکو در خط حمله اینتر شکل گرفته که یکی از مهمترین امیدواری هواداران نراتزوری محسوب می شود.

روز گذشته منابع ایتالیایی گزارش دادند که در محل باشگاه اینتر، مذاکراتی با مدیر برنامه های لائوتارو برای تمدید این بازیکن صورت گرفته و اینکه رسیدن به توافق نهایی نزدیک است اما امروز کالچو مرکاتو ادعا کرد که در این جلسه دو طرف به نتیجه نرسیده اند و صرفا به تبادل نظر پرداخته اند.

در واقع اینتر خوشبین بود که بتواند قرارداد لائوتارو را تا ۲۰۲۴ تمدید کند اما در عمل اتفاق خاصی رخ نداد؛ با این حال این خوشبینی کماکان پابرجاست و سران اینتر معتقدند در آینده ای نزدیک می توانند لائوتارو را برای تمدید متقاعد کنند.

این بازیکن تابستان مورد توجه بارسا قرار داشت ولی رقم ۱۱۱ میلیون یورویی مورد تقاضای اینتر همه چیز را منتفی کرد.

تگ ها


لائوتارو مارتینز اینتر میلان