مذاکرات جدی گزینه رئال با اینتر!

باشگاه اینتر برای جذب کریستین اریکسن هافبک تاتنهام به این بازیکن پیشنهادی چهار ساله ارائه کرده و امیدوار است هافبک دانمارکی تصمیم به ترک تاتنهام بگیرد....

به گزارش مدال، «کریستین اریکسن» هافبک 27 ساله باشگاه تاتنهام تنها تا پایان فصل با این تیم قرارداد دارد و باتوجه به عدم تمدید قرارداد خود با این باشگاه، قصد دارد در پایان فصل به شکل رایگان این تیم را ترک کرد.

امروز نشریه «گاردین» مدعی شد نمایندگان باشگاه اینتر روز گذشته با «مارتین اسکوتز» مدیر برنامه‌های هافبک دانمارکی ملاقات داشته‌اند و قصد دارند اریکسن را به ترک تاتنهام در زمستان متقاعد کنند.

اینتر علیرغم اینکه می‌داند جذب اریکسن در پایان فصل رایگان خواهد بود، به منظور تقویت خود برای نیم‌فصل دوم و رقابت با یوونتوس حاضر است با پرداخت 17 میلیون پوند در همین زمستان اریکسن را از تاتنهام جذب کند.

البته اینتر و کونته تنها خواهان هافبک پیشین آژاکس نیستند و باشگاه‌های پاری‌سن‌ژرمن و رئال مادرید هم به جذب این هافبک خلاق می‌اندیشند.

بیشتر بخوانید:

نه رئال، نه منچستر؛ اریکسن باشگاه سوم را انتخاب می‌کند!

تگ ها


کریستین اریکسن تاتنهام اسپرز اینتر نراتزوری آنتونیو کونته رئال مادرید کهکشانی‌ها پاری سن ژرمن اخبار نقل و انتقالات شایعه نقل و انتقالاتی نقل و انتقالات فوتبال جهان فوتبال