مذاکرات در استانبول ادامه دارد؛ تخفیف مطالبات از برانکو، نادیده گرفتن غرامت قرارداد فصل آتی از پرسپولیس

نمایندگان باشگاه پرسپولیس برای فسخ نهایی قرارداد برانکو به ترکیه سفر کردند تا مذاکراتی با نماینده این مربی کروات داشته باشند. باشگاه پرسپولیس از برانکو ایوانکوویچ سرمربی سابق خود درخواست کرد تا نسبت به مطالباتش تخفیفات لازم را لحاظ کند....

برانکو که با پرسپولیس سه عنوان قهرمانی لیگ‌برتر بدست آورد، این تیم را تهدید به شکایت کرد.
به گزارش مدال، پس از قطع همکاری باشگاه پرسپولیس با برانکو ایوانکوویچ، سرمربی کروات سرخپوشان اعلام کرد در صورتی که مطالباتش را دریافت نکند، راهی کمیته تعیین وضعیت مربیان و بازیکنان در فیفا می‌شود و از آن طریق به دنبال حق و حقوق خود می‌رود. البته او تاکید کرده بود اهل مذاکره و توافق است تا مشکلش برای ثبت قرارداد با باشگاه الاهلی عربستان نیز حل شود.
در همین راستا مهدی ذاکر مشاور حقوقی باشگاه پرسپولیس و امیرعلی حسینی مسئول امور بین‌الملل راهی استانبول شدند تا بتوانند پس از مذاکره با وکیل برانکو به توافقی برای جدایی، فسخ قطعی قرارداد و تفاهم مالی برسند. مذاکرات در حالی ادامه دارد که نمایندگان باشگاه پرسپولیس از وکیل برانکو درخواست کرده‌اند که بابت مطالباتش به این باشگاه تخفیف بدهد. آنها از وکیل برانکو درخواست کرده‌اند که بابت مطالباتش تخفیف بدهد و باشگاه پرسپولیس هم در آرای تخفیف برانکو بابت  قرارداد فصل اتی غرامتی طلب نکند و پرونده  بدون شکایت به پایان برسد.

بیشتر بخوانید:

عملیات توافق با برانکو در استانبول کلید خورد

تگ ها


برانکو ایوانکوویچ بند فسخ قرارداد برانکو پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال