مذاکرات میان بارسلونا و بوفون تکذیب شد

موندو دیپورتیوو مدعی شده که هیچ مذاکره‌ای میان طرفین صورت نگرفته است...

سنگربان ایتالیایی در تابستان به بارسلونا نخواهد رفت.

به گزارش مدال، از چند روز پیش که رسماً اعلام شد جان‌لوئیجی بوفون، دروازه‌بان کارکشته ایتالیایی بعد از یک فصل حضور در پاری سن ژرمن از این باشگاه جدا شده است، بحث و گمانه‌زنی درباره آینده او داغ بوده است. یکی از مهم‌ترین شایعاتی که درباره آینده بوفون مطرح بوده احتمال بازنشستگی او است. اما بعد از انتشار این اخبار، اکثر منابع خبری اشاره کردند که به نظر نمی‌رسد بوفون برای آویختن دستکش‌هایش آماده باشد.

دو روز پیش چند منبع معتبر ایتالیایی مدعی شدند که باشگاه بارسلونا قصد دارد بوفون را به نوکمپ منتقل کرده و از او به عنوان دروازه‌بان دوم بلوگرانا، پشت سر مارک آندره تراشتگن استفاده کند.

اکنون اما نشریه موندودپورتیوو با رد این خبر، به نقل از یکی از مسئولان باشگاه بارسلونا نوشته است که این باشگاه هیچ تصمیمی برای جذب بوفون 41 ساله ندارد.

خبر تمایل بارسلونا به جذب بوفون را اولین بار دو خبرنگار ایتالیایی که یکی از آنها برای شبکه اسکای ایتالیا فعالیت می‌کند، منتشر کردند اما یک منبع در باشگاه بارسلونا این خبر را کاملاً بی‌اساس دانسته و تأکید کرده که هیچ تماسی میان طرفین صورت نگرفته است.

آخرین اخبار درباره آینده بوفون حاکی از آن است که او در شرف بازگشت به تیم فوتبال پارما قرار دارد، جایی که در فاصله سال‌های 1995 تا 2001 بازی می‌کرد.

با توجه به ابراز تمایل یاسپر سیله‌سن، دروازه‌بان ذخیره هلندی بارسلونا برای جدایی از این تیم، ارنستو والورده، سرمربی آبی‌و‌اناری‌ها به دنبال یک دروازه‌بان ذخیره جدید است.

اخبار مرتبط:

بوفون در پارما؛ بازگشت به نقطه صفر

تگ ها


نقل و انتقالات نقل و انتقالات تابستانی موندو دیپورتیوو ارنستو والورده جان لوئیجی بوفون جاسپر سیلسن بارسلونا لوشامپیونه فرانسه لالیگا فوتبال